Žlutá pohovka

Žlutá pohovka

Videoseriál se zajímavými hosty, kteří jsou zpovídáni na žluté pohovce.

© iLifeHacking by iSetos

Vzdělávání Technologie
Líbí se vám podcast Žlutá pohovka?

Epizody 8

Osmý díl Žluté pohovky se nese ve znamení firemního nasazení Maců a dostupné podpory. Honza Tůma z wefree nám poví, jaké výhody skýtá Apple oproti Windows ve firmě.
před 3 rok. 18 min
V sedmém díle našeho videoseriálu Žlutá pohovka jsme si pozvali Michala Jiráně, distributora rybářských sonarů Deeper pro český a slovenský trh. 
před 3 rok. 19 min
V šestém díle našeho videoseriálu Žlutá pohovka jsme si pozvali FIlipa Brože, šéfredaktora iPure.cz, který nám řekl něco o efektivní práci s Apple produkty.
před 3 rok. 19 min
Pátý díl našeho videoseriálu Žlutá pohovka se točí kolem létání s drony. Své zkušenosti nám sdělí Honza Březina, který už jeden dron pohřbil a poradí, jaký vybrat.
před 4 rok. 15 min
V hlavní roli je tentokrát LaMetric Time - chytrý LED zobrazovač. Lukáš Rotter nám ukáže, co všechno umí.
před 4 rok. 22 min
Třetí díl videoseriálu Žlutá pohovka! Dozvíte se, jak co nejlépe využít iPhone jako fotoaparát a jaké aplikace vám k tomu nejvíce pomohou. Jedná se o pokračování předchozího dílu.
před 4 rok. 26 min
Druhý díl videoseriálu Žlutá pohovka! Dozvíte se, jak co nejlépe využít iPhone jako fotoaparát a co lze k němu připojit pro lepší fotografie. Díl byl rozdělen vzhledem ke své obsáhlosti na dvě části.
před 4 rok. 21 min
Startujeme náš nový videoseriál Žlutá pohovka! V prvním díle se dozvíte, jak si sami můžete vytvořit chytré příslušenství třeba z obyčejné žárovky.
před 4 rok. 20 min