Tento podcast věnujeme všem ŽENÁM a všemu, co nás zajímá - od duchovna až po business. Jsme nejlepší kamarádky, v mnohém stejné a zároveň úplně odlišné a takové jsou i naše pohledy na svět, které tady s vámi budeme sdílet. A+M | [email protected]

© ŽENÁM

Vzdělávání Business Podnikání Osobní rozvoj
Líbí se vám podcast ŽENÁM?

Epizody 16

Co je to štěstí? Co podle nás štěstí není? Kdy se cítíme nejšťastnější? Kde hledáme štěstí? O tom všem si povídáme v téhle epizodě, kde se celou dobu zamýšlíme hlavně nad tím, co pro nás štěstí vlastně znamená. 
před 1 měs. 22 min
Máme pro vás speciální epizodu, kde si povídáme o našich trapasech a zážitcích z dětství, zkoušíme i výzvy, které jste nám dali, a odpovídáme na vaše zajímavé otázky.*Omlouváme se za zpoždění s vydáním epizody, ale snad vás bude bavit i po Silvestru :)
před 1 měs. 42 min
Jaká byla naše cesta ke zdravému životnímu stylu? Jak ho vnímáme teď? Jaké jsou naše hlavní zásady? O tom všem si povídáme v této epizodě. 
před 2 měs. 36 min
V této epizodě si povídáme o uplynulém půl roce a o tom, jak moc a v čem se naše životy za tu dobu změnily. 
před 2 měs. 32 min
Máme velkou radost, že pozvání k našemu úplně prvnímu podcastovému rozhovoru přijala velmi inspirativní mladá podnikatelka a naše dobrá kamarádka Linda Šejdová. Je spoluzakladatelkou značky Snuggs a v podcastu se s námi podělí o její kariérní cestě, o tom...
před 8 měs. 36 min
Epizoda o tom, co jsme dělaly a kde jsme trávily poslední dva měsíce. Taky o tom, co nám podivná složitá doba přinesla, co si z ní chceme v životě nechat i dál a co plánujeme s podcastem do budoucna.
před 9 měs. 28 min
V dnešním díle zavzpomínáme na naši dámskou jízdu v Thajsku :)
před 10 měs. 41 min
Těžká životní období se nevyhýbají nikomu z nás. V této epizodě s vámi sdílíme svůj přístup a (nejen) aktivity, které nám tato období pomáhají zvládnout.
před 11 měs. 20 min
Co na sobě navzájem obdivujeme? A co naopak nemáme rády na té druhé? Zopakovaly bychom si svůj život od začátku? Kde se vidíme za 10 let? To všechno a ještě o něco víc se dozvíte v této epizodě.
před 11 měs. 48 min
Nové začátky nejsou výsadou jen prvního ledna! V této epizodě si povídáme o tom, co pro nás nové začátky znamenají, jak se na ně připravujeme a jaké s nimi máme spojené rituály.
před 1 rok. 21 min