Tento podcast věnujeme všem ŽENÁM a všemu, co nás zajímá - od duchovna až po business. Jsme nejlepší kamarádky, v mnohém stejné a zároveň úplně odlišné a takové jsou i naše pohledy na svět, které tady s vámi budeme sdílet. A+M | [email protected]

© ŽENÁM

Vzdělávání Business Podnikání Osobní rozvoj
Líbí se vám podcast ŽENÁM?

Epizody 12

Máme velkou radost, že pozvání k našemu úplně prvnímu podcastovému rozhovoru přijala velmi inspirativní mladá podnikatelka a naše dobrá kamarádka Linda Šejdová. Je spoluzakladatelkou značky Snuggs a v podcastu se s námi podělí o její kariérní cestě, o tom...
před 5 měs. 36 min
Epizoda o tom, co jsme dělaly a kde jsme trávily poslední dva měsíce. Taky o tom, co nám podivná složitá doba přinesla, co si z ní chceme v životě nechat i dál a co plánujeme s podcastem do budoucna.
před 6 měs. 28 min
V dnešním díle zavzpomínáme na naši dámskou jízdu v Thajsku :)
před 7 měs. 41 min
Těžká životní období se nevyhýbají nikomu z nás. V této epizodě s vámi sdílíme svůj přístup a (nejen) aktivity, které nám tato období pomáhají zvládnout.
před 8 měs. 20 min
Co na sobě navzájem obdivujeme? A co naopak nemáme rády na té druhé? Zopakovaly bychom si svůj život od začátku? Kde se vidíme za 10 let? To všechno a ještě o něco víc se dozvíte v této epizodě.
před 8 měs. 48 min
Nové začátky nejsou výsadou jen prvního ledna! V této epizodě si povídáme o tom, co pro nás nové začátky znamenají, jak se na ně připravujeme a jaké s nimi máme spojené rituály.
před 10 měs. 21 min
V našem vánočním podcastu si popovídáme o tom, jak prožít Vánoce bez stresu, řekneme vám ale i o našich oblíbených vzpomínkách z dětství nebo vám dáme tipy na naše oblíbené vánoční filmy! :) 
před 11 měs. 34 min
V tomto dílu si povídáme o vztazích a hlavně o tom, co je pro nás důležité v každém našem vztahu - ať už přátelském nebo partnerském.
před 1 rok. 26 min
V této epizodě si povídáme o tom, proč rády trávíme čas o samotě, jen ve společnosti nás samých, našich myšlenek a potřeb, a o tom, jak moc důležitá součást sebe-péče to pro nás je.
před 1 rok. 26 min
V této epizodě se věnujeme tomu, jak velkou součástí našeho života jsou knížky a čtení a doporučíme vám své oblíbené oddechové i seberozvojové knížky.
před 1 rok. 31 min