Zaostřeno na zkušenosti inspirativních lidí

Zaostřeno na zkušenosti inspirativních lidí

ZOOM je obsahový portál, který vytváříme v síti Red Button. Naši členové jsou zkušení profesionálové, kteří podnikají nebo pracují ve velkých firmách, startupech i neziskovkách a především posouvají svůj obor dál. A právě s nimi děláme hloubkové rozhovory, skrze které chceme sdílet jejich zkušenosti a pomáhat tak měnit podnikatelské prostředí, potažmo celou společnost.

© Red Button ZOOM

Business
Líbí se vám podcast Zaostřeno na zkušenosti inspirativních lidí?

Epizody 94

Genetika zasahuje a bude zasahovat do všech možných oblastí lidského života. V posledních letech nám však umožňuje zasahovat do samotné podstaty člověka. Stojíme tedy před otázkou, zda smíme dělat všechno, co umíme.
před 3 dny 1 h 31 min
Jadernou energetiku doprovází mnoho mýtů a legend. Jaké jsou možnosti a rizika energetiky pro naší budoucnost a jaké jsou vůbec možnosti pokrytí stále se zvyšující poptávky? Na tyto a mnoho dalších otázek odpoví, bez zbytečných frází a nánosů, Dana Drábov...
před 1 měs. 1 h 31 min
Kultúru má každá spoločnosť. Nemusí sa o nej hovoriť a predsa je. Je jedinečná a nekopírovateľná. Preto je najsilnejším diferenciačným faktorom. Má silu poháňať, ale aj brzdiť. Niekedy oboje súčasne. Vďaka nej, alebo kvôli nej, sú spoločnosti také, aké sú...
před 2 měs. 1 h 35 min
V současné době docela dobře víme, jak řešit velké společenské problémy jako je klimatická změna nebo epidemie koronaviru. Proč se ale jako společnost nechováme podle toho, co víme?
před 3 měs. 1 h 32 min
Snídaně s Pavlem Moricem plná velmi živé inspirace, aha momentů, humoru a pozitivního probouzení. Přijďte se nechat inspirovat tématy jako jsou náš potenciál, naše motivace, naše osobní síla a vztahy.
před 4 měs. 1 h 31 min
Snídaně o tom, jak je každý člověk jiný a jak na to, aby firmy vytvářely prostředí, ve kterém se každý člověk cítí dobře a je respektován kým je. Renata Mrázová také představí svou knihu Velké ženy z malé země.
před 5 měs. 1 h 32 min
Jednoduché statistiky a zkušenost člověka ze střední třídy bohatšího regionu někdy vybízí si myslet, že v Česku chudoba a sociální problémy příliš neexistují. Podrobnější pohled ukazuje, že s některými jsme se ani po 30 letech od revoluce nedokázali vypoř...
před 6 měs. 1 h 34 min
Veřejná sbírka musí mít jasně definovaný účel, účel musí být konkrétní a veřejně prospěšný. Nelze vybírat peníze na cokoli a pojmenovat to veřejná sbírka. Každá sbírka má dvě strany - 1. je peníze získat a 2. strana je, efektivně je dál distribuovat.
před 7 měs. 1 h 24 min
Současná situace zpochybnila některé základní jistoty našeho života. Pod hrozbou různých vlivů se lidé celkem ochotně smiřují s omezeními osobní svobody. Některým politikům může vyhovovat, aby tato omezení existovala co nejdéle či nejlépe. Na druhé straně...
před 8 měs. 1 h 33 min
AI – parní stroj 21. století aneb jak nám historické paralely mohou pomoci rozumně škálovat nejmodernější umělá inteligence technologie naší doby napříč společností.
před 9 měs. 1 h 31 min