Zálety Aleny Zárybnické

Zálety Aleny Zárybnické

To si nemůžete nechat ujít. Vypravte se s oblíbenou televizní moderátorkou každý týden na zálety!

© Český rozhlas

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Zálety Aleny Zárybnické?

Epizody 72

Dramatik a režisér David Drábek je autorem tří desítek her, mnohokrát byl nominován na nejrůznější ceny, například Cenu Alfréda Radoka nebo Cenu divadelní kritiky. Pětkrát byl vítězem za hry Jana z parku, Akvabely, Náměstí bratří Mašínů a Jedlíci čokolády...
před 3 dny 21 min
Matyáš Novák se narodil v Hradci Králové a ve dvou letech se udržel ve dvojhlase, od tří hrál na piano lidovky, v pěti začal s klavírem, v šesti s houslemi, od osmi chodil na sólový zpěv. Dnes koncertuje v Evropě i v Asii.
před 1 týd. 25 min
Pavel Starý se narodil v Čáslavi, vyrůstal na Vysočině a v Železných horách. Po gymnáziu v Chotěboři vystudoval lesnickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Brně.
před 2 týd. 23 min
V Záletech se přesuneme do nejsevernějších hor v Česku. Jizerské hory mají své jméno podle řeky Jizery, která pramení na svazích Smrku, na nejvyšší hoře české části Jizerských hor. Pavel Horký je v Jizerkách doma.
před 3 týd. 22 min
Poprvé za více než pětiletou historii Záletů uslyšíte jiný jazyk než češtinu. Míříme za hranice Česka, do země, která je nám nejen historicky nejbližší, na Slovensko. Rande tu mám s Janou Kalinčíkovou, chatařkou a majitelkou jedné ze třinácti horských cha...
před 1 měs. 26 min
Jaromír Nosek se narodil v Jilemnici a dětství prožil v Semilech. Po gymnáziu absolvoval brněnskou JAMU a první angažmá získal v divadle v Olomouci. Před televizní kameru se poprvé postavil v pohádce O bojácném Floriánkovi v roce 1999.
před 1 měs. 22 min
Na filmovém plátně se objevil poprvé v roce 1983 jako Radek Převrátil. Václav Kopta byl dlouhá léta stálým členem Divadla Semafor, je autor několika muzikálů, knihy povídek i skvělých písňových textů. Na jaře s ním a s Terezou Bebarovou pekla celá země a...
před 1 měs. 24 min
V Záletech se potkávám s moderátorkou a dramaturgyní Českého rozhlasu a také zpěvačkou Janou Chládkovou. Narodila se v Litoměřicích, vystudovala Pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem, ale víc než pedagogická činnost ji to táhlo k muzice.
před 1 měs. 24 min
Pavel Trávníček vyrůstal v Moravské Třebové. Vystudoval JAMU v Brně, hrál v Divadle bratří Mrštíků, v ABC, Rokoku, byl uměleckým šéfem Hudebního divadla v Karlíně a v rámci své vlastní umělecké agentury provozuje divadlo.
před 1 měs. 27 min
Zdeněk Mahdal se narodil ve východních Čechách, v Moravské Třebové. Po střední průmyslové škole filmové v Čimelicích vystudoval brněnskou JAMU. První angažmá měl v Plzni, pak hrál v Divadle ABC, v Divadle Jiřího Wolkera a moderoval v rádiu VOX, v televizi...
před 2 měs. 28 min