Zálety Aleny Zárybnické

Zálety Aleny Zárybnické

To si nemůžete nechat ujít. Vypravte se s oblíbenou televizní moderátorkou každý týden na zálety!

© Český rozhlas

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Zálety Aleny Zárybnické?

Epizody 89

Mnoho let fotografoval jenom do šuplíku. Naplno se fotografii věnuje posledních 20 let. Díky němu i New York ví, že existuje hradecké Divadlo Drak. Právě tam totiž vznikla fotografie, za kterou Patrik Marek získal jazzového fotografického Oscara jako jedi...
před 9 měs. 24 min
Dana Morávková se narodila v Písku. Po gymnáziu vystudovala herectví na DAMU a choreografii na HAMU. Hrála v Činoherním klubu v Ústí nad Labem, pak v Divadle Na zábradlí a letos je to 20 let, co je v Divadle Bez zábradlí.
před 9 měs. 24 min
Herbert Slavík se narodil v Praze, díky své profesi fotografa projel svět se sportovci a byl u významných okamžiků moderních dějin. Vydal tři desítky knih, je držitelem mnoha ocenění a byl třeba taky držitelem pilotní licence.
před 10 měs. 24 min
Ve studiu je se mnou dnes kolegyně z České televize, moderátorka například Událostí v kultuře či pořadu UčíTelka Petra Křížková a její manžel, zpěvák, multiinstrumentalista a hudební skladatel Honza. Ona pochází z Turnova, on z Rychnova nad Kněžnou.
před 10 měs. 23 min
Horský vůdce Karel Kříž vodí po horách přes dvacet let. Je držitelem mezinárodní licence horských vůdců a stál u zrodu české asociace, dnes je vedoucím vzdělávání České asociace horských vůdců, lektorem lyžování a metodikem lavinového vzdělávání.
před 10 měs. 22 min
Dnešní host je dvojnásobným mistrem republiky, vicemistrem světa v U-rampě a taky prvním českým snowboardistou, který startoval na Olympijských hrách, v roce 2006 v Turíně. Martin Černík je ikona českého snowboardingu a zároveň nejznámější profesionální s...
před 10 měs. 19 min
Psal se 11. leden 2015, když proti mně seděl akrobatický pilot Martin Šonka. Od té doby se jeho medailová sbírka rozrostla o celou řadu cenných kovů, například o bronz ve freestylu z posledního mistrovství světa ve Francii.
před 10 měs. 21 min
Rok 2020 přinesl v Záletech Aleny Zárybnické desítky zajímavých rozhovorů.
před 11 měs. 28 min
Dnes jsem si pozvala dva hosty najednou. Hosty jsou manželé herci Pavla Tomicová a Ondřej Malý. Pavla se narodila v Karviné, Ondřej v Ostravě. Ona vystudovala DAMU, on JAMU. V angažmá Klicperova divadla v Hradci Králové byli společně od sezóny 1997/1998....
před 11 měs. 23 min
Filip Blažek se narodil v Praze. Po konzervatoři působil v mosteckém divadle, od roku 1994 byl členem Městských divadel pražských. Hrál v ABC, Na Vinohradech, ve Spolku Kašpar.
před 11 měs. 23 min