ZA ZRCADLEM podcast nejen o fotografii

ZA ZRCADLEM podcast nejen o fotografii

Podcast o fotografii a tvorbě videa. Jmenuji se Tomáš Bláha a je mi 39 let. Fotografii se věnuji od svých 15 let a v současnosti je to i mé hlavní zaměstnání...tedy focení a práce za kamerou. Zároveň jsem velkým milovníkem analogové fotografie, temné komory a vůně chemikálií:-) Navštívit mě můžete také na IG profilu www.instagram.com/hass_500cm Dotazy, náměty a připomínky pište na [email protected] Podpořit v další tvorbě mně můžete na http://paypal.me/tomasblaha

© Tomáš Bláha

Umění
Líbí se vám podcast ZA ZRCADLEM podcast nejen o fotografii?

Epizody 8

Jak založit Podcast a jaké je k tomu potřeba vybavení? To vše se dozvíte v dnešním díle. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem. Podcastu zdar a rétorice zvlášť :)
před 2 rok. 20 min
Bezzrcadlovky jsou fenoménem dnešní doby...jaké jsou ale jejich výhody a nevýhody oproti zrcadlovkám? O tom je dnešní téma:) Music: Grows Up, performed by DJ QUADS
před 2 rok. 29 min
Proč je důležité téma ve fotografii a povídání o našich významných fotografech.  music: "Chilled" performed by DJ QUADS. 
před 2 rok. 15 min
Co způsobilo renesanci analogu a jaké techniky můžete v současnosti využít? To se dozvíte v novém dílu za doprovodu báječné muziky v podání DJ QUADS. music: "It just makes me happy" performed by DJ QUADS.
před 2 rok. 27 min
Vyplatí se vyvolávat a zvětšovat doma? Co vše to obnáší? To se dozvíte v novém dílu za doprovodu báječné muziky v podání DJ QUADS. music: "Fun Time" performed by DJ QUADS.
před 2 rok. 26 min
Co je to G.A.S., jaký má vliv na tvorbu fotografie a jak s ním žít? To vše se dozvíte v novém dílu :-)
před 2 rok. 7 min
V tomto díle se věnuji tématu vnímání fotografie a jak se dle mého názoru za poslední roky změnil pohled na fotografii, její prezentaci a přístup k tvorbě. Hezký poslech :-)
před 2 rok. 15 min
Proč podcast a proč o fotografii? Klikni na play a dozvíš se víc:)
před 2 rok. 2 min