Vývařovna podcast

Vývařovna podcast

Jana a Daniela z blogu Vývařovna se toulají Prahou a hledají, kde se najíst. Hodně u toho mluví a ne vždy to dává smysl. Objeví zapomenutou hospodu, nebo dají přednost proslulým podnikům? Zvládnou po české hotovce ještě zákusek? Poznáte v jejich vyprávění vaši oblíbenou čtvrť? Vývařovna podcast vychází každé druhé pondělí.

© GoOut

Umění Jídlo Místa a cestování Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Vývařovna podcast?

Epizody 3

Dnešní obědovou pauzu jsme trávily na pomezí Letné a horních Holešovic, v místě, kterému se na Letenské partě neřekne jinak než Mokřad. Zhltly jsme hotovku v hospodě U Sv. Antoníčka a znaveně se doploužily do naší srdcovky za rohem - cukrárny U Veletrhů.
před 5 dní 23 min
Dnes jsme zaskočily na oběd na Palmovku. Pomezí staré Libně a Vysočan, vklížené mezi postupující gentrifikaci a artefakty posledních desetiletí, stále neztrácí na autenticitě. Horké odpoledne tu voní jako masna s pultem a cinká jako tramvajová křižovatka....
před 2 týd. 22 min
Život je raut a jediný upřímný český food blog se konečně dočkal své audio podoby. Z libeňských ulic zdraví Jana s Danielou. První "ostrý díl" vychází v pondělí 31. srpna.
před 3 týd. 2 min