Politické kauzy, boje o vliv i šeptanda z kuloárů Sněmovny. Podcast Lucie Stuchlíkové a Václava Dolejšího o zákulisí české politiky. Každý týden na Seznam Zprávách.

© Seznam Zprávy

Zprávy Politika Komentáře
Líbí se vám podcast Vlevo dole?

Epizody 63

Vsadili byste si na to, že Spolu dají Česko dohromady? Političtí reportéři Seznam Zpráv v aktuální epizodě podcastu Vlevo dole rozebírají čerstvě představený program jedné z opozičních koalic.
před 6 dní 35 min
Vypovědět důvěru, nebo rozpustit Sněmovnu? Téma, které tento týden hýbe českou politickou i podcastem Vlevo dole Václava Dolejšího a Lucie Stuchlíkové.
před 1 týd. 29 min
Postoje a reakce českých politiků po odhalení bezprecedentního terorismu ruských špionů ukázaly, kde kdo stojí a oč hraje. Téma, které rozebírají političtí reportéři Václav Dolejší s Lucií Stuchlíkovou v podcastu Vlevo dole.
před 2 týd. 27 min
Máme za sebou týden divoké vládní rošády. Situace se mění každou hodinu a padá spousta nových jmen, o nichž jste ještě nedávno neslyšeli. Rozbor nabízí duo Stuchlíková a Dolejší v podcastu Vlevo dole.
před 3 týd. 50 min
Sociální demokraty čeká sjezd. Ale nebudou ani řízky, ani posezení v hospodě, ani tajné dohody v zákulisí. Místo toho si přátelé a přítelkyně - jak se členové strany oslovují - zvolí nové vedení online z vlastních kuchyní a obýváků.
před 1 měs. 44 min
Emoce, které mezi politiky vybouchly kolem stavby nového jaderného boku v Dukovanech, mohou nakonec vyústit v úplně jinou podobu jaderné energetiky v Česku.
před 1 měs. 29 min
Andrej Babiš zažívá nepoznané: hnutí ANO poprvé po letech nevede v předvolebních průzkumech. Předstihla ho koalice Pirátů a STAN. Což přidělává vrásky také koalici Spolu, která je podle volebních modelů až na třetím místě.
před 1 měs. 37 min
Mezi komunisty, na nichž závisí důvěra Babišovy vlády, to zrovna vře. Čím dál víc soudruhů je naštvaných na předsedu Vojtěcha Filipa, který už rok měl být předsedou bývalým.
před 1 měs. 25 min
Co si přejete, ptá se vláda občanů na sociálních sítích. Léčit covid odčervovadlem pro koně? Nebo zrušit maturity jako přežitý rituál? Politická talkshow Vlevo dole zkoumá, zda je možné řídit zemi podle Instagramu.
před 2 měs. 29 min
Miloš Zeman v koronavirové krizi nedostál očekáváním od hlavy státu, říkají kritici, ale stále častěji i někdejší prezidentovi příznivci. Dokonce i v průzkumech veřejného důvěra v prezidenta klesá do rekordních nížin.
před 2 měs. 30 min