V oblacích

V oblacích

Tereza Salte alias TerezaInOslo je mámou, podnikatelkou, blogerkou a autorkou knihy Šlehačková oblaka. Ta se podle literárních redaktorů stala jedním z největších knižních překvapení roku 2017. V podcastu V oblacích vás Tereza chce vtáhnout ještě hlouběji do svého života a podcastem chce sundat vaše růžové brýle o dokonalých životech, které denně vidíte na sociálních sítích a blozích. Tak vítejte V oblacích. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: [email protected]

© Elite Bloggers Podcasts

Děti a rodina Společnost a kultura
Líbí se vám podcast V oblacích?

Epizody 97

Jaké to je žít s cizincem a na jaké kulturní rozdíly narážíme? Denně nebo výjimečně? Kolik jídel jí za den Norové? Proč nechodí k doktorovi? A proč je u nich dítě s nudlí u nosu  šťastné dítě? 
před 1 měs. 35 min
#96
před 1 měs. 29 min
Životní moudro, které jsem si vytáhla z kurzu přípravy kávy. Koho by to kdy napadlo?  Ta věta mě baví, protože je tak jednoduchá a dá se aplikovat do tolika rovin našeho života. Ve výchově dětí, v naší životní cestě, ve výběru kariéry i toho, jak bude náš...
před 1 měs. 28 min
Jaké je to být podruhé mámou? Co mě zaskočilo, nejvíc překvapilo, co jsem zvládla s prstem v nose a co jsem nezvládla naopak vůbec? 
před 2 měs. 42 min
Jsou peníze důležité? Jak se změnil váš život/vztah s Johnim s příchodem Mathea? Jak si organizuješ čas? Nové velké pracovní výzvy? Další plány rekonstrukce? A mnoho dalších otázek, na které odpovídám přímo v podcastu.
před 2 měs. 43 min
Tak trochu jiná epizoda. Tentokrát vás nechávám nahlédnout do Karamelové džungle a předčítám  pro vás kousek z mé knihy Karamelová džungle. 
před 2 měs. 25 min
Podcast o tom, jaké to je, když vám do partnerského vztahu vstoupí miminko, jak si udržet zdravý rozum a fungující manželství a jaké tři jednoduché body mohou v partnerství & rodičovství udržet tak důležitý bilanc.
před 2 měs. 31 min
Jaké to bylo rodit po prvním akutním císaři? Co jsem si přála, co mi nejvíc pomáhalo a na co nikdy nezapomenu? Podařil se VBAC a jaká dvě dramata se udála ve sprše? To vše vás čeká v podcastu s názvem Můj porodní příběh.Články na blogu:Jak William přišel...
před 3 měs. 1 h 6 min
První podcast, když už je nás doma o jednoho víc. Vyprávím v něm letem-světem, co se u nás děje, změnilo, jaký to všechno a jak to zvládáme. Páni, já už se na vás tak těšila 💛
před 3 měs. 33 min
Jaké jsou moje TOP3 životní úchylky? Evropská města? Momenty, na které jsem nejvíc pyšná? Nebo chvíle, které se mi nenávratně zapsaly do srdce? Epizoda plná mých favoritů a taky okořeněná o aktuální poslíčky.
před 5 měs. 41 min