10: Bára Hermannová: Vypnout emoce a plně se koncentrovat

10: Bára Hermannová: Vypnout emoce a plně se koncentrovat

43 min, před 5 měs.

S parťačkou Marketou Nausch-Slukovou tvoří nejlepší tuzemský beachvolejbalový pár, usilují o účast na Olympijských hrách. Jak si už pět let udržují týmovou chemii, jak se dá napěchovaný kalendář skloubit s osobním životem a jak vypnout emoce a umět se koncentrovat? O tom se bavila Bára s Oliverem. 

© Oliver Sálus

Další epizody podcastu V mysli šampióna

Kdyby necítil mírný tlak, nebavilo by ho to, říká o rychlostní kanoistice olympijský medailista Josef Dostál. Jak nastavit hlavu na vítězení v klíčovém závodě, když se během sezony nedařilo? 
před 4 měs. 31 min
Skloubit povolání a sport není vždy jednoduché. Zápasník MMA a zároveň kriminalista a bývalý člen pohotovostní jednotky Policie ČR Tomáš Peleška využívá své profese ke zlepšení se ve sportu i naopak. Jak se postavit strachu, jak se vyrovnat s porážkou a j...
před 4 měs. 34 min
Ženy a tlak. Ženy a stres. Ženy a individuální boj. To vše očima české badmintonové jedničky Kateřiny Tomalové v rozhovoru s Oliverem Sálusem. 
před 5 měs. 26 min
Sám hokej v osmdesátých letech hrál, dnes působí jako hráčský agent, který dostal do NHL desítky českých hráčů. Nahlédneme do mentality hokejistů, individualit, které svým týmům vyhrávají zápasy. 
před 5 měs. 34 min
14. března měl zápasit, koronavirus bojovníkovi OKTAGONU Janu Malachovi ale vrchol přípravy překazil. Svou formu si ale držel i během karantény. Ze svého sportu si vytvořil životní styl. Jak psychicky zvládnout odříkání, ledové vany a náročné shazování vá...
před 6 měs. 33 min