Urban XP

Urban XP

Rozhovory o životě, lidech, názorech, umění, městě, světě...

© Urban XP

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Urban XP?

Epizody 21

Urban contemporary artist with artistic roots in graffiti and street art, son of czech emigrants who grew up in Canada and now lives in Prague and is opening Gallery MEGA.
před 1 rok. 29 min
Dom Skywalker o sneakers, streetwearu, značce Skedda and more
před 1 rok. 47 min
První dáma českého streetartu, komiksová kreslířka a ilustrátorka, jejíž kořeny jsou v techno/sound system/DIY kultuře. O její výstavě s veganskou tématikou, o tom jak se tvoří autorský komiks a více.
před 1 rok. 31 min
Plzeňský rapper Zkrat Kratochvíl hostem dalšího Urban Talku. Jak to bylo s Divokym západem, co dělá dneska, koho z Plzně považuje za fresh jméno nebo kdo je George Jones a víc.
před 2 rok. 1 h 3 min
⚠️English bellow👇 Novej Urban Talk je poprvé v angličtině a hostem je Pierre XO - umělec, který se z LA přestěhoval do Prahy. Mimo to ale v rámci svého youtube kanálu řeší poměrně zajímavá témata týkající se společnosti, vztahů, rasy apod. New Urban Talk...
před 2 rok. 51 min
Jeden z pionýrů funkové djské scény v Praze, striktně vinylový hráč, spolutvůrce pořadu eStereo na Radiu 1 a člověk stojící za večírky v pražském Jazz Docku s názvem Groove Dock.
před 2 rok. 1 h 11 min
Psychedelika z pohledu jednotlivce, ale i náhled v širším měřítku v kontextu výzkumu, léčby, drogové politiky a nejen to.
před 2 rok. 46 min
Co to znamená "hořet pomalu", co je Wim Hofova metoda nebo jaký to je, vylézt v prosinci na Sněžku jen v tričku a kraťasech a jak ten život, kterej jednou zachráníš, může bejt právě ten tvůj.
před 2 rok. 1 h 4 min
Bývalý squatter a dnes provozovatel Prostor39.
před 2 rok. 39 min
O muzice, cestování, projektu Indian Beatology nebo třeba story z předskakování The Prodigy.
před 2 rok. 39 min