Podcast české tenistky Barbory Strýcové se zajímavými hosty napříč všemi odvětvími.

© Barbora Strycova

Umění Sporty Tenis
Líbí se vám podcast U Baru?

Epizody 18

Dalším v pořadí již 18. hostem podcastu U Baru je Tomáš Berdych. Co stálo za ukončením kariéry tenisty? Který ze svých úspěchů staví nejvýš? Udělal by ve svém životě něco jinak?
před 1 měs. 42 min
U Baru si v nové epizodě povídala Bára s okouzlující Aňou Geislerovou. Bylo vždy jejím snem mít velkou rodinu? Dokáže hrát role, které se jí nelíbí? Jak vnímá postavení žen v dnešním světě? Odpovědi hledejte v novém dílu podcastu U Baru.
před 2 měs. 1 h 0 min
Dalším hostem se stal nejúspěšnější fedcupový kapitán v historii - Petr Pála. Čeho ve vlastní kariéře lituje? Zlomil někdy raketu? Jaké to je vést jako tým skupinu holek, které jsou po zbytek roku individualistkami? Jel by v aktuální situaci na US Open? O...
před 2 měs. 1 h 0 min
Dnešní epizoda je velmi speciální (a autentická :-)), jelikož má celých 25 hostů ve věkovém rozmezí 6 - 10 let, kteří měli možnost mě vyzpovídat během probíhajícího tenisového kempu U Baru. 
před 3 měs. 11 min
Dalším hostem U Baru se stala bývalá tenistka a olympijská medailistka Andrea Sestini Hlaváčková. Jak vzpomíná na dětství po boku Báry? Co miluje na mateřství a co by si naopak odpustila? Jaké to je žít v manželství s cizincem? To vše odkrývá v nenovější...
před 3 měs. 54 min
Další epizoda je speciální. U jednoho stolu zasedla Barbora Strýcová se svým bývalým trenérem a kamarádem Davidem Kotyzou, který ji v roce 2019 dovedl na deblový tenisový trůn a k nejlepšímu kariérnímu výsledku v singlu - do semifinále Wimbledonu, který v...
před 3 měs. 32 min
Herečka Hana Vagnerová se stala již 12. hostem podcastu U Baru. Mimo jiného jsme probraly její kariéru v Hollywoodu, co ji do Ameriky dovedlo, vrátily jsme se do minulosti k mentální anorexii, kterou si prošla, a zhodnotily aktuální situaci v šoubyznysu. 
před 3 měs. 47 min
Dalším hostem v podcastu U Baru je český návrhář Jan Černý. Co říká o praxi v módním domě Louis Vuitton? Kdo je jeho modlou? A jak probíhal návrh jeho premiérových tenisových šatů pro Báru? Na tyto otázky a spoustu dalších odpověděl v nejnovější epizodě U...
před 4 měs. 44 min
Do nejnovějšího dílu U Baru přijala pozvání zpěvačka, maminka a teď už také herečka Ewa Farna. Jak ji mateřství ovlivnilo? Co jí pomáhá ustát tlak veřejnosti? Jak vnímá samu sebe? Odpovědi na všechny otázky naleznete v nové epizodě podcastu U Baru. 
před 4 měs. 53 min
Tentokrát se s Baru U Baru sešel olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek. Dokáže najít na pandemii něco pozitivního? Jak vnímá svoji popularitu? A kdy se s Bárou poprvé potkali? Na vše a mnohem víc odpověděl v nejnovějším díle. 
před 4 měs. 56 min