Týden podle Vávry - Jak přežít kovidovou smršť špatných zpráv

Týden podle Vávry - Jak přežít kovidovou smršť špatných zpráv

10 min, před 10 měs.

Vyberte si média, kterým zkrátka věříte a konzumujte jejich obsah jednou denně. Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra mluví o době kovidové.

© Radovan Vávra

Další epizody podcastu Týden podle Vávry

Populární Žížala, blaníkZ alias Radovan Vávra se stahuje do ústraní.
před 10 měs. 9 min
Naďa Grosamová je akreditovaný kouč s více než 25 lety praxe. Již řadu let spolupracuje s významnými národními i nadnárodními společnostmi v České republice.Spolu jsme probrali psychohygienu, to, jak si v době koronavirové zachovat duševní pohodu, nebo to...
před 10 měs. 54 min
V ekonomickém boji vrávoráme zcela bez strategie a koncepce, ale díky naší propojenosti s trhy EU z toho nakonec vyjdeme celkem bez vnějších zranění. Vnitřní ekonomická zranění, stejně jako tisíce zbytečných mrtvých, jdou zcela za naší vládou. Bývalý bank...
před 11 měs. 10 min
Globalizace, umělá inteligence a covid. Tři prvky, které dohromady vytvoří amalgám, ze kterého bude vystavěna nová realita 21. století, píše bývalý bankéř a investor Radovan Vávra.
před 11 měs. 11 min
Kateřina Holnová je CEO pražských vinných barů Vinograf.Spolu jsme probrali její zážitky a zkušenosti z korporátního světa, co Kateřinu dovedlo k projektu Vinograf, a jaké je to provozovat gastrobyznys během druhé vlnu lockdownu. 
před 11 měs. 53 min