Týden podle Vávry

Týden podle Vávry

Namluvené verze článků Radovana Vávry ze serveru Neovlivní.cz

© Radovan Vávra

Business
Líbí se vám podcast Týden podle Vávry?

Epizody 29

Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra v pravidelné rubrice na Neovlivní.cz hovoří o praktickém životě v éře covid. Po úspěšném proslovu, v němž se převtělil do ministra školství, dnes sepsal Novoroční projev premiéra Radovana Vávry pro leden 2022.
před 22 hod. 10 min
před 3 dny 58 min
Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra v pravidelné rubrice aktuálně hovoří o praktickém životě v éře covid a také o investování.  Dnes o akciovém splitu a tom, co by chtěl mít v portfoliu každý.
před 1 týd. 8 min
Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra v pravidelné rubrice aktuálně hovoří o praktickém životě v éře “pokovidové” krize a investování. Dnes o kabelkách. O tom, jak Mr. Mason jede na veletrh do Brna a hlavně: o tom, jak to chodí, když se rozhodnete kupova...
před 2 týd. 9 min
Hovory V je nový podcast, ve kterém se budeme potkávat se zajímavými lidmi ze světa byznysu a financí. V neformálním stylu se budeme bavit o zkušenostech ze světa investování, praktických radách nebo veselých historkách z natáčení.Hovory V se vrací po prá...
před 2 týd. 57 min
Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra v pravidelné rubrice aktuálně hovoří o praktickém životě v éře “pokovidové” krize. Dnes o tom, že svět se změnil a co nás čeká po návratu z dovolených do práce. A že zdaleka nejde jen o nějaké hrůzy.
před 3 týd. 8 min
Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra v pravidelné rubrice aktuálně hovoří o praktickém životě v éře “pokovidové” krize. Dnes o tom, kam investovat peníze na důchod nebo pro svoje děti.
před 4 týd. 7 min
Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra v pravidelné rubrice aktuálně hovoří o praktickém životě v éře “pokovidové” krize. Dnes se převtělil v ministra školství a nachystal si projev, který má žákům a studentům usnadnit zářijový návrat do školních lavic. T...
před 1 měs. 8 min
Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra v pravidelné rubrice aktuálně hovoří o praktickém životě v éře “pokovidové” krize. Dnes, jak avizoval na sociálních sítích, o Tesle, její konkurenci a o tom, komu v automobilovém průmyslu bude setsakra chybět zisk.
před 1 měs. 8 min
Bývalý bankéř a investor Radovan Vávra v pravidelné rubrice aktuálně hovoří o praktickém životě v éře “pokovidové” krize. Dnes o tom, jak se i z vás můžou stát námořníci!
před 1 měs. 10 min