Podcast, ve kterém se tři fotři baví o různých geekovinách a zároveň sebe i vás ujišťují o tom, že se to všechno dá stíhat i s rodinou.

© Ladislav Karpianus, Martin Časar, Marek Jiran

Děti a rodina Zprávy Zprávy z showbyznysu
Líbí se vám podcast Tři Fotři?

Epizody 8

V osmé epizodě podcastu Tři Fotři zjistíme, že jenom Láďa chtěl být progamerem. V retru jdeme ze startu rovnou na distanc a v dětském koutku objevujeme Skryté příběhy.
před 1 rok. 30 min E
V sedmé epizodě podcastu Tři Fotři nás Marek provede jeho guilty pleasure hrou, Euro Truck Simulatorem. V retru si řekneme, jestli pro nás byl lepší Hercules nebo Xena a v dětském koutku zahejtíme na stupidní hry pro děti.
před 1 rok. 31 min E
Ve šesté epizodě podcastu Tři Fotři si pokecáme o Magic The Gathering a jak nejrychleji do téhle karetní hry dostat i vaše děti. V retru s nostalgií zavzpomínáme nad sérií Baldurs Gate a v dětském koutku vás pozveme na výstavu Tutanchamon.
před 1 rok. 28 min E
Ve páté epizodě podcastu Tři Fotři se budeme bavit o LEGO stavebnicích, LEGO hrách i LEGO filmech. V retru si trochu zahejtíme na Diablo a v dětském koutku si řekneme, jak řešíme finančně i časově koníčky našich ratolestí.
před 1 rok. 30 min E
Ve čtvrté epizodě podcastu Tři Fotři zhodnotíme nejnovějšího Jokera. V retru vykopeme z věčných lovišť Vinettoua a pro děti doporučíme boží deskovku Želví závody.
před 1 rok. 31 min E
V třetí epizodě podcastu Tři Fotři tiskneme vibrátory ve 3D. V retru střílíme ve válce s Rambem a s dětmi sportujeme z gauče pomocí Kinectu.
před 1 rok. 30 min E
V druhé epizodě podcastu Tři Fotři si porovnáme svoje dojmy ze seriálu Stranger Things. V retru zavzpomínáme na hororové Záhady světa Arthura C. Clarka a stávajícím fotrům Martin doporučí, jak jednoduše přesvědčit své děti, aby doma začaly makat!
před 1 rok. 23 min E
V pilotní epizodě podcastu Tři Fotři se rozplýváme nad deskovou hrou Gloomhaven. V retru zavzpomínáme na komiksy v časopisu ABC a stávajícím fotrům doporučíme v dětském koutku knihu Rytíři, komiksový gamebook pro děti od šesti let.
před 1 rok. 30 min E