TAK URČITĚ

TAK URČITĚ

Tak určitě ... nový pořad o všem možném i nemožném. Pokec na plné kule s lidmi, kteří mají co říct. Bez ohledu na odvětví, ale s velkým ohledem na zajímavost... ale sport bude možná asi převládat ;)

© Ondřej Novotný

Sporty
Líbí se vám podcast TAK URČITĚ?

Epizody 19

KAUZA HAŠEK, FAČR A TRNOVÁ RŮŽE, SPARTA VEDE LIGU PO 4 LETECH a celá řada dalších témat...
před 6 dní 2 h 19 min
Rozborka zajímavých momentů druhého kola nejvyšší fotbalové soutěže a mnohem víc informací a zábavy. Hlavní témata - Plzeň nemá pěnu, Kolářova pencle, Radova schýza, Škodovka bez plynu, remízový Baníček, První body nováčků a Repre pauza..
před 3 týd. 1 h 21 min
Vše o prvním kole, Plzeň v LM, Messi odchází? a co na to Čáp Pelta
před 3 týd. 1 h 45 min
Vše co potřebuješ vědět ještě předtím než se v pátek vykopne liga a ještě mnohem víc drbů z kabin a trávníků s Janem Podroužkem a Ondrou Novotným.
před 1 měs. 2 h 12 min
18 týmů , kdo postupuje, kdo sestoupí a je to vlastně všechno ještě někomu jasné? Přetupy, a tentokrát i trocha toho zahraničí... S Janem Podroužkem nejen o domácí čutané. Všechny ty pravdy o fotbale co chceš vědět, ale nemá se na ně kdo zeptat.. :)
před 2 měs. 1 h 27 min
Slavia je král, Plzeň a Sparta se však zvedá, co s Barošem?, jsme rasisti? Kam doskáče Klokan? Zničí Třinec druhou ligu a je Čáp vinen? Aneb nálož jako prase :)
před 2 měs. 1 h 28 min
V sobotu začíná unikátní série 4 turnajů ve kterých se představí elitní domácí hráčky ve dvou týmech. Jak se rozdělily, kdo s kým peče, ale především jak je tenisový život dvou výrazných postav nejen domácí, ale i světové scény?
před 3 měs. 2 h 0 min
Slavia už slaví? Skutečně je Sparta zpátky? Je lepší první 6 nebo zůstat ve středu? Jak se dávají známky ve Sportu?
před 3 měs. 1 h 32 min
Všechny ty pravdy o fotbale co chceš vědět, ale nemá se na ně kdo zeptat.. :)
před 3 měs. 1 h 22 min
3x Stanley Cup, 5x finále, přes 1.000 bodů i zápasu v NHL, ale hlavně příběh sportovce a člověka o motivaci a touze, jako žádný jiný☝️🤩
před 3 měs. 2 h 0 min