#suHR podcast

#suHR podcast

Podcast projektu #suHR, který vznikl jako další kanál pro sdílení zkušeností a znalostí v oblasti HR a talent developmentu napříč republikou.

© #suHR podcast

Vzdělávání
Líbí se vám podcast #suHR podcast?

Epizody 24

Lucie Václavková je kariérová poradkyně a vypravěčka kariérních příběhů a my jsme si s ní povídaly například o překážkách, kterým čelí ženy po návratu z rodičovské dovolené nebo chtějí-li změnit obor. A samozřejmě jsme se dotkly i mnoha dalších zajimavých...
před 4 dny 1 h 0 min
Tomáš Kacetl je HRBP ve skandinávské firmě Velux a povídali jsme si spolu o tom, jak se staví ke tvorbě HR stragií, o specifické skandinávské kultuře i o jejich unikátní CSR strategii a přístupu k životnímu prostředí.
před 2 týd. 53 min
Mariana Wohlrabová vede HR oddělení digitální agentury Taste a my jsme si s ní povídaly o zakládání oddělení, které před tím neexistovalo a o dalších aspektech její práce.
před 1 měs. 45 min
S Janou Procházkovou, která je HR manažerkou pro ČR a SR ve společnosti Calzedonia Group, jsme si tentokrát povídaly nejen o důležitosti propojení HR a byznysu, ale třeba také o tom, jak ve firmě podporovat svoje leadery .
před 1 měs. 52 min
S Michaelou Tumpachovou - Head of HR v Loono a zakladatelkou projektu #suHR - si v další epizodě #suHR podcastu povídáme o nastavování a důležitosti Onboarding procesu, HR procesech v menších firmách a zakládání neziskového komunitního projektu.
před 1 měs. 43 min
S Janou Sedlákovou o vedení firmy a pracovně právních otázkách.
před 1 měs. 51 min
Se Zuzanou Pospíšilovou o interní a externí komunikaci nejen v době krize.
před 2 měs. 1 h 23 min
Se Zdeňkou Krejčíkovou o recruitmentu, vedení pohovorů a prezentaci na sociálních sítích.
před 2 měs. 47 min
S Terezou Macháčkovou o vedení lidí, nastavování HR strategie v rostoucím startupu a roli mentorky.
před 3 měs. 1 h 7 min
S Ondřejem Zikmundou - HR Business Partnerem ze společnosti Y Soft - si v další epizodě #suHR podcastu povídáme o mezinárodním náborovém procesu, komunikaci napříč kontinenty i kulturních rozdílech. 
před 3 měs. 58 min