středo/věk

středo/věk

Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

© Petr Mára, Martin Vymětal, Jan Dobrovský

Technologie Společnost a kultura Filozofie
Líbí se vám podcast středo/věk?

Epizody 4

Scházíme se počtvrté s více než dvouměsíční pauzou. Zas jsme odolali klukovským tématům jako Apple Silicon a skočili rovnou na bohatství, investice a s nimi spojené nedostižitelné plány na budoucnost. Laicky řečeno, nedostižitelné vzdušné zámky; jen my ji...
před 1 týd. 1 h 34 min
S minulou, dost klukovskou epizodou jsme slíbili, že ten další díl udržíme u hlubšího tématu. A jelikož se snažíme sliby plnit, tak tentokrát zabrousíme do rodinných vztahů, vyrovnávání účtů s našimi otci a vzdělání, které zakončíme přesvědčením Elona Mus...
před 2 měs. 1 h 44 min
Říkat tomu pokus už nemůžeme; díl druhý - tentokrát o automobilech, technologiích, organizaci práce a vlaječkování e-mailů. Vcelku takový klukovský díl, ten další už bude hlubší a s ne tak povrchním tématem. Čestný skautský.
před 2 měs. 1 h 43 min
Pokus první, cestování, život, výchova dětí a umění předání odkazu. Hodina a půl debat jako vystřižených z hospody. Jen bez piva a úvah nad sportem.
před 3 měs. 1 h 33 min