Střední v USA

Střední v USA

Jsem teenager co povídá o svém roce stráveném na střední škole v USA - zážitky, tipy a zkušenosti nejenom pro lidi co o takovém pobytu přemýšlejí. Je to prostě podcast o studiu v zahraničí.

© Jiří Štěpánek

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Střední v USA?

Epizody 9

Dneska v rychlosti proberu takovou napjatou náladu spojenou s výběrem vysoké školy co zažívaj maturanti v USA.
před 3 rok. 7 min
Jaké je to žít na koleji? Jaké lidi tu potkávám? Jak je to teď oproti začátku? Na všechny tyhle otázky si v tomhle díle odpovíme.
před 3 rok. 21 min
Zajímá tě jak se to se sporty na střední v USA? Tak tenhle díl je přesně pro tebe! Probereme všechny možnosti sportů které je tam možné hrát (až na plavání, na to jsem zapoměl). Užijte si podcast ;)
před 3 rok. 33 min
Tak tohle je asi ten nejdelší díl který z téhle série podcastů uslyšíte. Dám vám v něm tipy na to, kde a jak stávit vaše prázdniny v USA. Taky jsem dal nějaký čas tomu vám povyprávět o věcech které jsem já zažil na těchto místech. Určitě se vám to bude lí...
před 3 rok. 36 min
V tomhle díle probereme ty hlavní rozdíly mezi životem na koleji (dormu) a v rodině. Snad se bude líbit :)
před 3 rok. 17 min
Tenhle díl jsem se bavil o každodenních rozdílech v životě evropana a USA. Spoustu věcí si člověk zamiluje ale také se na druhou stranu přes spoustu věcí nedokáže přenést. Zatím je to asi můj nejoblíbenější díl, určitě si ho poslechněte.
před 3 rok. 20 min
Dneska si konečně povídáme o tom jak je na škole. Na poprvé jsem to vzal hodně obecně - probral jsem spolužáky, v čem se liší školní systém, sporty a podobně.
před 3 rok. 19 min
Budeme si povídat o úplných začátcích - co jsem dělal hned po příjezdu až po začátek školy. Řeknu vám taky nějaké vlastní tipy na to, co člověku určitě pomůže se snadno dostat do kolektivu. PS: Omluvte to "šoupání" na mikrofonu :)
před 3 rok. 12 min
V tomhle podcastu vám řeknu kde to vlastně jsem, s jakou agenturou, základní rozdíly mezi státní / privátní školou a tak dále :)
před 3 rok. 11 min