Stop tabu - otevřeně o všem!

Stop tabu - otevřeně o všem!

Podcast, který se nebojí mluvit otevřeně o všem... Rozhovory s těmi nejpovolanějšími, historie lidské sexuality, ožahavá témata ... Budete se červenat, ale rozhodně se nebudete nudit ;)

© Jana Zbořilová

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Stop tabu - otevřeně o všem!?

Epizody 5

Měl by jít na policii každý, kdo zažil sexuální nebo doácí násilí? Jak probíhá výslech a konzultace s Profemu? Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat paní Ježkové, za její čas i práci, která pomohla - pomáhá a pomůže spoustě lidí! :)
před 1 rok. 13 min
Rozhovor se skvělou paní Pokornou, která pracuje v organizaci Profem jako vedoucí sociálních služeb. Přiblíží vám, komu může profem pomoci a jaké jsou formy pomoci...
před 1 rok. 12 min
Že ženy nemají duši a stále v některých zemích platí trest "odvetného znásilnění" a co si pod tím představit? Pokud chcete vědět, o čem je řeč a co jste se ve škole rozhodně ne-učili, tak si určitě pusťte podcast...
před 2 rok. 11 min
Druhá epizoda podcastu a pokračování rozhovoru s právničkou pro speciální oběti - Lucií Hrdou. Jak to ve skutečnosti chodí a je skutečně dobré pro VŠECHNY oběti se soudit?
před 2 rok. 30 min
První epizoda podcastu a rozhovor s právničkou pro speciální oběti - Lucií Hrdou. Co jsou to speciální oběti, kdo má nárok na právníka "zdarma" a na co mají oběti nárok, ale nevědí o tom?
před 2 rok. 19 min