Started From The Bottom

Started From The Bottom

Podcast Gabriely Heclové a hostů v režii GoOut. Co jméno, to příběh. Nový díl každou středu.

© GoOut

Umění Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Started From The Bottom?

Epizody 37

Začínal jako samouk, přesto má za sebou režii klipů pro Viktora Sheena, Nik Tenda, Calina nebo Sama Wise. Jak se člověk k takové práci dostane? Kolik to stojí? A vyrovná se česká scéna té světové?
před 11 měs. 43 min
Zea
Alžbeta Ferencová aka Zea vydala první elpíčko Blinding Light, ještě předtím se ale stihla představit jako finalistka Miss, tanečnice a soutěžící v ČeskoSlovensko hledá talent. Zpívá anglicky, protože z rodné slovenštiny má respekt, a kromě popu miluje i...
před 11 měs. 51 min
Veronika Donutková na sebe upoutala pozornost díky dokumentu Displace, který se věnoval hudební scéně na Jamajce. Od té doby se z nadějné kameramanky stala vyhledávaná režisérka videoklipů a plánuje proniknout i ke klasickému filmu.
před 11 měs. 43 min E
Tomáš Zahradník a Linda Štencová věděli už od gymplu, že jednou založí vlastní firmu. Teď díky jejich práci Češky začínají nosit menstruační kalhotky. Jak se z jednoduchého nápadu během necelých dvou let stal jeden z nejúspěšnějších českých startupů?
před 1 rok. 46 min
"Singly, které jsem produkoval, psal nebo se na nich hudebně podílel, nasbíraly na Youtube přes 172 milionů zhlédnutí," píše Ondra na svých webovkách. Jak se z kluka, co chodil v Liberci na ZUŠku na příčnou flétnu, stal jeden z největších českých hitmaker...
před 1 rok. 45 min E
Nina Zardalishvili a Oliver Beaujard si už prý zvykli na to, že jejich jména lidé neumí vyslovit a název jejich filmové společnosti se naopak nedá najít na internetu. Seznam se: bao-bab pictures, vítězové soutěže Nespresso Talents 2020.
před 1 rok. 36 min
Jako produkční, kapelní manažerka a “šedá eminence” v zákulisí české hudební scény pracuje Lucie Hájková už dlouho. Teprve letos se ale její jméno začalo pravidelně objevovat v médiích. Důvod? Narychlo (a skvěle) spíchnutá záchranná akce při předávání cen...
před 1 rok. 33 min
Zpěvačka, která studovala popovou kompozici v Anglii a do českého povědomí poprvé vstoupila díky soutěži Československo má talent, aktuálně kvůli korona-krizi přestěhovala svou (mezinárodní) kapelu do Prahy. Co mají dál v plánu? Jak se k hudbě vůbec dosta...
před 1 rok. 32 min
Československá indie scéna žije. Důkazem můžou být třeba Tolstoys, jejichž raketový vzestup sice zpomalila korona-krize, ale i přesto stačili vydat nový singl a plánují další desku. Hostkou podcastu je zpěvačka a skladatelka Ela Tolstová.
před 1 rok. 43 min
Vyhonit ďábla je jeden z nejúspěšnějších českých podcastů. Jeho tvůrkyně přitom začínaly "na koleně", jednoduše proto, že sexuální tabu a intimní témata jsou něčím, o čem se ve společnosti pořád moc nemluví, i když to zajímá (skoro) všechny.
před 1 rok. 48 min E