Slovo má...

Slovo má...

Slovo má je podcast o inspiraci. Každý týden si Petr Schwank zve na rozhovor přední české osobnosti z byznysu i veřejného života a probírá s nimi jejich cestu. Častokrát zazní příběhy, které jinde neuslyšíte. Součástí podcastu jsou i segmenty a hry s hosty a samozřejmě do podoby pořadu významně promlouváte i vy, naši posluchači. Máte na hosty otázku? Položte ji na webu slovo-ma.cz. Nechte se inspirovat a příjemný poslech!

© Petr Schwank

Vzdělávání Business Podnikání Osobní rozvoj
Líbí se vám podcast Slovo má...?

Epizody 127

Jakub Mohl stojí za značkou Moia Elixirs, která zpracovává výrobky s příměsí CBD, tedy jedné z aktivních látek v konopí. Během své podnikatelské kariéry musel překonat v prvé řadě nepochopení ze strany zákazníků, kteří účinné látky v konopí nerozlišují. J...
před 1 rok. 27 min
Realitní makléřka Lucie Tůmová mapuje, jakým způsobem se proměňuje trh s realitami během aktuální situace. Má podle ní smysl se pouštět do nákupu či prodeje? 
před 1 rok. 24 min
Marcela Lonková je zakladatelkou účetní společnosti ThisOne a do podcastu Slovo má se vrací, aby zhodnotila současný stav podnikání u nás. Jak se čeští podnikatelé poprali se situací ohledně koronakrize? I to si poslechněte v novém díle podcastu. 
před 1 rok. 23 min
Dlouholetý marketér Michael Dědeček se v branži pohybuje dlouho. Musel se přízpůsobit novým trendům a ne vždy to bylo jednoduché.
před 1 rok. 30 min
Technologických startupů je na domácí scéně mnoho. Málokterý se ale dokíázal takto etablovat jako 24Vision system. Pracují primárně v automotive průmyslu, kde urychlují a zkvalitňují procesy na výrobních linkách. 
před 1 rok. 28 min
Jeho hlavním tématem jsou Emoce v prodeji a jak vést šťastnější život. O tom Jiří Urbánek čile přednáší a napsal knihu. 
před 1 rok. 25 min
Michal Pořádek se věnuje v Brně investicím. V rozhovoru probereme, jak na ně vůbec pohlížet. A co to vlastně je odpovědná investice.
před 1 rok. 27 min
Jean Kocián je tváří firmy PSCoat. Ta přináší na trh moderní nátěry, v rámci kterých pracují s využíváním tepla úplně jinak než běžné izolační technologie. Šetří tím výrobním firmám spoustu peněz. Jean v rozhovoru popisuje jednotlivé případy, kdy jimi vyu...
před 1 rok. 28 min
Do podcastu Slovo má se vrací úspěšná realitní makléřka Pavla Temrová, která komentuje aktuální dění na trzích s nemovitostmi. Co se teď děje v hlavách kupujících a prodávajících? Jakým způsobem se trh proměňuje? Čeká nás pád cen dolů? A kdo na tom vydělá...
před 1 rok. 31 min
Pavel Schiller vybudoval technologickou firmu ASN Plus. O tom, co všechno technologie umí a jakým způsobem se na to připravit, je právě tento rozhovor. Pavel je expertem na automatizaci. 
před 1 rok. 21 min