SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

Oficiální účet fotbalového klubu SK Slavia Praha.

© SK Slavia Praha

Sporty Fotbal
Líbí se vám podcast SK Slavia Praha?

Epizody 71

Sešívané čeká poslední zápas sezony, ve které získali double! V lize sehrají utkání doma v Edenu proti Českým Budějovicím. Utkání vyhlíží v podcastu trenér Jindřich Trpišovský a záložník Mick van Buren.
před 3 týd. 7 min
Slávisty čeká předposlední ligové kolo! Po výhře poháru je v neděli čeká souboj o udržení neporazitelnosti v Jablonci. Zápas na půdě třetího týmu ligy vyhlíží v podcastu trenér Jindřich Trpišovský a Taras Kačaraba.
před 4 týd. 7 min
Slávisty ve čtvrtek od 17:00 čeká finále MOL Cupu. Zápas, kdy mohou sešívaní získat double, vyhlíží v podcastu asistent trenéra Jaroslav Köstl a záložník Petr Ševčík.
před 4 týd. 4 min
Slávisté po více než třech měsících měli během týdne klid na přípravu na další zápas. V neděli od 19:30 hostí Karvinou, kterou v lednu porazili 3:1. Zápas 32. kola FORTUNA:LIGY vyhlíží v podcastu trenér Jindřich Trpišovský a stoper Simon Deli.
před 1 měs. 6 min
Po postupu přes Spartu do finále MOL Cupu čeká sešívané ligové utkání na Andrově stadionu proti Sigmě Olomouc. Zápas v podcastu vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a záložník Tomáš Holeš.
před 1 měs. 5 min
Po postupu do semifinále poháru přes Olomouc čeká slávisty domácí souboj s Plzní, v Edenu můžou v neděli definitivně potvrdit zisk mistrovského titulu. Zápas v podcastu vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a Nico Stanciu, který rozhodl podzimní duel v Plzni...
před 1 měs. 9 min
Sešívaní ve středu od 14:00 odehrají čtvrtfinále MOL Cupu na Andrově stadionu proti Olomouci. Důležité utkání vyhlíží v podcastu trenér Jindřich Trpišovský.
před 1 měs. 1 min
Sešívané čeká po středeční výhře 2:1 nad Zlínem zápas s Bohemians, v němž si můžou už několik kol před koncem zajistit zisk ligového titulu! Nedělní utkání vyhlíží v podcastu trenér Jindřich Trpišovský a záložník Lukáš Provod.
před 1 měs. 4 min
Náročný program pokračuje! Slávisty po nedělní výhře v Liberci čeká už ve středu od 19:30 další zápas, tentokrát v Edenu hostí Zlín, který ve FORTUNA:LIZE okupuje 13. místo. Zápasv podcastu vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a Ibrahim Traoré, který ze Zlí...
před 1 měs. 7 min
Náročný program slávistů pokračuje. Jen tři dny po vyřazení z Evropské ligy je čeká souboj v Liberci, který aktuálně okupuje šestou příčku v tabulce. Zápas v podcastu vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a Michal Beran, který z Liberce přišel do Slavie.
před 2 měs. 5 min