SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

Oficiální účet fotbalového klubu SK Slavia Praha.

© SK Slavia Praha

Sporty Fotbal
Líbí se vám podcast SK Slavia Praha?

Epizody 49

V Leicester loading: Level podcast, kterým vás provede moderátor Martin Cihlář, se můžete těšit na rozšířené výpovědi aktérů videoseriálu Leicester Loading. Čeká vás rozhovor s Jindřichem Trpišovským, Ondřejem Kolářem, fotografem Martinem Malým, obráncem...
před 2 týd. 1 h 9 min
V sobotním utkání 19. kola FORTUNA:LIGY vyzvou sešívaní na svém hřišti nováčka ligy z Pardubic. Co od utkání očekávají trenér Jindřich Trpišovský obránce Lukáš Masopust sledujte v preview na Slavia TV.
před 3 týd. 4 min
Slavia odehraje v neděli od 16:00 zápas 18. kola FORTUNA:LIGY proti Příbrami, která se aktuálně nachází na 17. příčce tabulky, ale doma platí za nebezpečného soupeře. Jak vidí utkání Jindřich Trpišovský a záložník Jakub Hromada? Podívejte se na tradiční p...
před 1 měs. 8 min
Slávisty v neděli v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY čeká domácí souboj s druhým Jabloncem. Co od náročného zápasu čeká Jindřich Trpišovský a záložník Ondřej Lingr? Podívejte se na tradiční preview Slavia TV.
před 1 měs. 6 min
Nabitý program Slavie pokračuje. Ve středu sešívaní opět cestují na Moravu, kde v dohrávce 12. kola FORTUNA:LIGY vyzvou Zlín. V tradičním preview pro Slavia TV zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš. 
před 1 měs. 6 min
Po výhře nad Olomoucí a postupu v MOL Cupu čeká sešívané v sobotu od 18:30 zápas 16. kola FORTUNA:LIGY na půdě Karviné. V tradičním preview pro Slavia TV promluvili trenér Jindřich Trpišovský a záložník Lukáš Provod.
před 1 měs. 7 min
Jarní část FORTUNA:LIGY zahájí sešívaní domácím zápasem proti Olomouci. Sobotní duel vyhlíží v preview trenér Jindřich Trpišovský, kapitán Jan Bořil a brankář Ondřej Kolář.
před 1 měs. 8 min
Den před Štědrým dnem zavítají sešívaní do Plzně, kde se v rámci 14. kola FORTUNA:LIGY utkají s domácí Viktorií. Nadcházející duel vyhlíží v preview trenér Jindřich Trpišovský a záložník Lukáš Provod.
před 2 měs. 4 min
Sešívaní přivítají v neděli v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY na svém hřišti Bohemians 1905. Vršovické derby vyhlíželi v preview pro Slavia TV trenér Jindřich Trpišovský a kapitán Jan Bořil.
před 2 měs. 3 min
Sešívaní přivítají v neděli v rámci 11. kola FORTUNA:LIGY na svém hřišti Liberec. Souboj s tradičně náročným soupeřem, u kterého navíc hostuje hned 7 slávistů, vyhlíželi v preview pro Slavia TV trenér Jindřich Trpišovský a brankář Ondřej Kolář....
před 2 měs. 5 min