SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

Oficiální účet fotbalového klubu SK Slavia Praha.

© SK Slavia Praha

Sporty Fotbal
Líbí se vám podcast SK Slavia Praha?

Epizody 85

Po reprezentační přestávce čeká slávisty domácí souboj s Libercem, který po nepovedeném vstupu do soutěže vyměnil trenéra a stoupá tabulkou. V podcastu zápas vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a uzdravený Jakub Hromada.
před 1 den 8 min
Sešívané čeká v neděli večer 300. derby s pražskou Spartou. Jedno z nejdůležitějších utkání sezony vyhlíží v podcastu trenér Jindřich Trpišovský a záložník Nicolae Stanciu.
před 2 týd. 5 min
Další velký zápas se blíží! Slávisté ve čtvrtek odehrají druhé kolo #UECL na slavném stadionu De Kuip, kde sídlí Feyenoord Rotterdam. Jak se na zápas těší řekli v podcastu pro Slavia TV trenér Jindřich Trpišovský a Aiham Ousou. Zajímavé postřehy dodal ro...
před 2 týd. 6 min
V neděli od 19:00 se v Edenu odehraje souboj úřadujících mistrů proti nováčkovi z Hradce Králové. Zápas proti týmu, který pod vedením zkušeného Miroslava Koubka, skvěle vstoupil do soutěže, vyhlíží v podcastu Jaroslav Köstl a Michael Krmenčík.
před 3 týd. 3 min
Po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel, v Ďolíčku odehrají vršovické derby. Bohemians patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě. Co od nedělního zápasu očekávají trenér Jindřich Trpiš...
před 4 týd. 5 min
Slávisté vstupují do Evropské konferenční ligy! Do nové evropské soutěže vstoupí sešívaní soubojem v Edenu proti překvapení loňské sezony Bundesligy Unionu Berlín. Zápas v podcastu vyhlíží asistent Jaroslav Köstl a křídelník Ubong Ekpai.
před 1 měs. 6 min
Slávisté se po dvou týdnech vrátili z reprezentačních srazů a v neděli je v Edenu čeká souboj s čtvrtým Slováckem. Před zápasem v podcastu promluvili trenér Jindřich Trpišovský a záložník Daniel Samek.
před 1 měs. 8 min
Sešívaní se po zápase s Legií Varšava utkají ve FORTUNA:LIZE s Karvinou. V preview vyhlíží utkání trenér Jindřich Trpišovský a záložník Ondřej Lingr, který v Karviné v minulosti působil.
před 1 měs. 3 min
Sešívaní si to ve čtvrtek po domácí remíze 2:2 rozdají ve Varšavě s místní Legií o postup do skupiny Evropské ligy. V tradičním preview odvetu v podcastu vyhlíželi trenér Jindřich Trpišovský a obránce Ondřej Kúdela, který už může po trestu nastoupit v evr...
před 1 měs. 8 min
Sešívaní odehrají mezi dvojzápasem s Legií Varšava také domácí utkání s rozjetým Baníkem Ostrava, který má v lize tři výhry v řadě. Duel vyhlíží v podcastu trenér Jindřich Trpišovský a záložník Ibrahim Traoré.
před 1 měs. 5 min