SK Slavia Praha

SK Slavia Praha

Oficiální účet fotbalového klubu SK Slavia Praha.

© SK Slavia Praha

Sporty Fotbal
Líbí se vám podcast SK Slavia Praha?

Epizody 28

Utkání 6. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Baníku Ostrava vyhlíželi v tradičním preview od Slavia TV asistent trenéra Jaroslav Köstl, obránce David Hovorka a záložník Lukáš Provod. Všichni tři očekávají náročné utkání s namotivovaným soupeřem a shoduj...
před 2 týd. 5 min
Zápas, který rozhodne o tom, jestli si sešívaní zahrají v sezoně 2020/21 základní skupinu Ligy mistrů je konečně tu! Slavia má po bezbrankové domácí remíze před sebou odvetu na hřišti dánského mistra FC Midtjylland. Tu v tradičním preview od Slav...
před 2 týd. 5 min
V sobotu 26. září od 19 hodin se Slavia střetne v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY se Slováckem. Jak se sešívaní připravují na zápas, který proloží dvě důležitá utkání play off Ligy mistrů?
před 3 týd. 6 min
Sešívaní mají před sebou první utkání play off Ligy mistrů proti dánskému mistru FC Midtjylland. O soupeři, významu utkání nebo skládání základní sestavy promluvili na předzápasové tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský a kapitán týmu Jan...
před 4 týd. 9 min
V zářijovém díle slávistického podcastu se můžete těšit na novinky v klubu, rozhovor s trenérem brankařů Štěpánem Kolářem, ohlasy na nový dres i soupeře v playoff Ligy mistrů a také na preview a informace k blížícímu se zápasu s Teplicemi....
před 1 měs. 22 min
Reprezentační pauza je u konce a sešívaní se vrací na ligové trávníky. Tentokrát se představení na hřišti nováčka z Pardubic v jeho exilu v Ďolíčku. Utkání vyhlíželi v preview pro Slavia TV trenér Jindřich Trpišovský a defenzivní univerzál Tomáš Holeš.
před 1 měs. 8 min
Sešívané čeká v sobotu od 19:30 první domácí zápas sezony. Utkání 2. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém svěřenci Jindřicha Trpišovského přivítají Příbram, vyhlížel se Slavia TV kromě trenéra také Petr Ševčík.
před 1 měs. 7 min
Slavia vstoupí do sezony 2020/21 na hřišti SK Dynamo České Budějovice. O stavu kádru, soupeři nebo o tom, jak se tým těší na ostré zápasy, promluvili pro Slavia TV v tradičním preview Jindřich Trpišovský a Lukáš Provod!
před 1 měs. 5 min
David Hovorka musel kvůli vážnému zranění vynechat druhou polovinu uplynulé sezony, Ondřej Kúdela pak její konec. Pro Slavia TV se svěřili, jak probíhá v Aigenu jejich návrat do tréninku nebo kdy budou plně připraveni do akce.
před 2 měs. 4 min
Trenér Jindřich Trpišovský hovořil na úvod přípravy pro Slavia TV o kondičním soustředění, složení kádru, odchodech i příchodech.
před 2 měs. 11 min