Shadowbox @ Radio 1

Shadowbox @ Radio 1

Shadowbox is the only drum'n'bass show @ the Czech Radio 1. It is moderated, mixed and selected by Rudeboy, M4Y4 & 2K every second Sunday on www.radio1.cz or Czech frequency 91,9 FM. --- U zrodu pořadu Shadowbox stáli v roce 1999 DJ Koogi a Martina Zahradníčková z EastBase, tehdy se jednalo o první drum´n´bassový pořad v Čechách. Od té doby byl vysílán kromě frekvence 91,9 FM i v Českém Rozhlase Plzeň a pardubickém Radiu Life, což se v roce 2002 změnilo a dnes je Shadowbox výhradní záležitostí Radia 1. Do konce roku 2004 připravoval Shadowbox vždy dvakrát do měsíce Koogi s Nitrousem, poté od ledna 2005 Koogiho vystřídal 2K a od roku 2012 moderátorskou dvojici doplnil po bok 2Ke Rudeboy, které často za mikrofonem doplňuje M4Y4. Stále platí, že když příslušnou neděli v 18 hodin naladíte Radio 1, uslyšíte dvouhodinový proud většinou mixovaného drumandbassu s občasnými krátkými vstupy moderátorů.

© Shadowbox @ Radio 1

Hudba
Líbí se vám podcast Shadowbox @ Radio 1?

Epizody 49

Další vysílání Shadowboxu na Radiu 1 nabídlo kromě kopy novinek v podání Rudeboye především Wormhole mix od M4Y4 k 5. výročí, o které jsme vinou současné situace tak trochu přišli. Hodina old school drum & bassu od toho nejpovolanějšího.
před 4 týd.
To nejlepší z roku 2020 ve dvou (a něco) hodinách. Bylo i tentokrát hodně těžké vybrat jen dvě hodiny - míchali i selektovali Rudeboy a M4Y4. Málo povídání. Nahráno ve studiu a kuchyni Rudeboye v lednu 2021. Enjoy!
před 1 měs.
Zimní novinky tentokrát namíchal M4Y4, novinkovou sekci jsme "uměle" prodloužili skvělou kompilací The North Quarter Vol. 1 v druhé hodině vysílání.
před 2 měs.
Rudeboy namíchal pro podzimně zimní večery hned dva sety. Set číslo 1: How Mayn Days Till. Liquid, soulful a prostě tak, jak to má Rudeboy rád s tracky od Alix Perez, Redeyes, Workforce, Calibre nebo Tokyo Prose - v jeho setech jsou to "the usuals suspect...
před 2 měs.
Nouzový režim dopadl i na Radio 1, už podruhé letos tak trojka 2K, Rudeboy a M4Y4 chystá vysílání z domácích studií. Dnešní vysílání si poprvé vzal na starosti M4Y4 – nachystal dvě hodiny novinek, kterými vás provede Rudeboy. Buďte zdrávi a poslouchejte S...
před 3 měs.
Novinky od Rida ze studia nahrál tentokrát v krizovém režimu Radia 1 2K - enjoy!
před 3 měs.
Philip TBC se k nám do studia chystal už nějaký ten pátek, dokonce se chystal tak dlouho, až nám studio zavřeli a rozhovor jsme museli dělat na dálku, přes Skype, z jeho studia a Rudeboyovy kuchyně. Snad nám tedy prominete horší kvalitu zvuku, o to větší...
před 4 měs.
Na jaře jsme si to nacvičili, na podzim jsme tušili, že to přijde zas. Máme pro vás záznam z prvního vysílání v rámci (nejen) rádiového lockdownu - míchá Rudeboy u sebe ve studiu. Příštím hostem bude na dálku Philip TBC. Enjoy!
před 4 měs.
Novinky v čele s novým releasem Alixe Pereze a pak KamCZův guestmix - zářijový Shadowbox jsme nahrávali v jednom ze studií v horních patrech Cross Clubu.
před 5 měs.
Hosté z prvního červencového vysílání Shadowboxu už u nás byli po několikáté, ale vždy to stálo za to. Psyek, šéf fajnového českého labelu Deafmuted a SPOI, polovina projektu Local Heroes, společně ukuchtili nové EP a ve studiu si dali společný set. Novin...
před 7 měs.