SAJDLAJNA

SAJDLAJNA

Podcast about Czech Ultimate

© Tadeáš Grym a Matěj Štětka

Sporty
Líbí se vám podcast SAJDLAJNA?

Epizody 14

Ahoj všem posluchačům! Jsme zpátky s naším klasickým nepravidelným dýmkou probublaným podcastem o #czechultimate.  Co jsme dělali v karanténě? Co všechno se událo nejen v českém, ale i evropském a světovém ultimate? O tom všem se bavíme v dnešním díle. Ud...
před 1 rok. 55 min
Poslední ligová hala je za námi, týmy se postupně začnou aklimatizovat na čerstvý vzduch a vítr a my se i nadále budeme zavírat do studia Bořislavka, abychom vám mohli v dýmu přinášet další a další pikantnosti z české ultimate scény!
před 1 rok. 1 h 14 min
Czech Ultimate roste a s tím i počet turnajů. Letos byly kvalifikační turnaje na HMČR O/W dokonce tři, dvě pro open a jedna pro women. Taky se pobavíme o prvním ročníku EUICC, kam se za Českou republiku letos vydali Budějovičtí 3SB.
před 1 rok. 56 min
Dnešní díl je celý o halovém mistrovství v kategorii mix. Proběhl druhý ročník regionálních kvalifikací a z toho nám vyšlo, že budou dvě ligy oficiální a ještě zbyde dostatek týmů na neoficíální třetí ligu. Kdo hraje a s kým? Kde se hraje? A podle čeho se...
před 1 rok. 47 min E
We have a special guest today, Paul Utesch, the coach of the Czech National Ultimate Women's team. This episode is all about his background in the USA and the aim of his work here. We also have a few more visitors but if you want to know more, you'll have...
před 1 rok. 56 min E
Po delší odmlce jsme zpět s vylepšeným zvukem a také novým hostem, který nám pomůže zorientovat se v překvapivých výsledcích JHMČR. Kvalitnější zvuk, stejně skvělá úroveň zábavy. Příjemný poslech!
před 1 rok. 58 min
V dnešní epizodě probereme změny ve struktuře juniorské reprezentace. Poté se detailně věnujeme nominacím na Galavečer, probereme si jednotlivé kategorie a kdo a jak se do nominací dostal. Tento kratší díl doporučuje dva ze dvou podcasterů k poslechu při...
před 1 rok. 39 min
Rekapitulace MČR a EUCF. Omluva za kachnu v posledním díle. Matěj se rozpovídá o historickém úspěchu FUJ na evropské lize. Ted jen poslouchá. Bublání vodní dýmky v pozadí zaručeno.
před 1 rok. 1 h 5 min
Hodně osobní povídání o WU24, rekapitulace plážového MČR, také zamyšlení nad možnými výherci MČR O/W a reklama Galavečeru. Dostane se i na EUCF. To vše vysíláno ze studia Bořislavka!
před 1 rok. 1 h 3 min E
Zlatý sen! Povídání s Kateřinou Kilianovou, trenérkou U17 Women a Kristýnou Tlustou, kapitánkou týmu. Tentokrát bez Teda.
před 1 rok. 55 min E