S vámi v Praze

S vámi v Praze

Každý týden hodinový rozhovor s osobností.

© Český rozhlas

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast S vámi v Praze?

Epizody 58

Hostem pořadu S vámi v Praze byl režisér Robert Sedláček. Stojí za snímkem Rodina je základ státu, natočil také historické drama Jan Palach. V současné době má za sebou natáčení seriálu Sever, který vstoupil na obrazovky České televize.
před 1 rok. 22 min
Hostem Lenky Vahalové byl kastelán hradu Karlštejn Lukáš Kunst. Společně pozvali na Karlštejnské vinobraní, na které můžete vyrazit už příští víkend. Také prozradili, na jaké novinky na hradě se můžete těšit nebo jak se mu na Karlštejně žije.
před 2 rok. 20 min
Hostem Lenky Vahalové byla herečka Nela Boudová. Nejprve Nela pozvala do Divadla v Řeznické na představení Ve smyčce, kde hraje stárnoucí hollywoodskou hvězdu. S Lenkou ale mluvila i o cestování, potápění, dabingu Julie Roberts, nebo o Sašence, kterou má...
před 2 rok. 16 min
Lenka Vahalová si pozvala zpěvačku Daru Rolins. Společně posluchače pozvaly na vánoční koncert do Fora Karlín - Vánoce podle Dary. Těšit se můžete na řadu hostů - mezi nimi třeba i na zpěváka Dana Bártu.
před 2 rok. 20 min
Do pořadu S vámi v Praze tentokrát přišel herec David Matásek. 
před 2 rok. 20 min
Hostem pořadu S vámi v Praze byl tentokrát zpěvák Tomáš Klus.
před 2 rok. 20 min
Do pořadu S vámi v Praze tentokrát přišel herec a moderátor Michal Kavalčík. Už dávno nedělá Rudu z Ostravy. Teď se věnuje muzikálům, televizi i rádiu. 
před 2 rok. 22 min
Hostem pořadu S vámi v Praze byl internetový publicista Daniel Dočekal. Hlavní téma rozhovoru byla nová kniha s názvem Dítě v síti.
před 2 rok. 21 min
Hostem pořadu S vámi v Praze  byl tentokrát ředitel Divadla Archa Ondřej Hrab. Archa letos slaví 25 let od svého založení. 
před 2 rok. 17 min
Do pořadu S vámi v Praze tentokrát přišla herečka Lucie Pernetová. 
před 2 rok. 19 min