Realitní kuchařka

Realitní kuchařka

Praktické rady a tipy ze světa nemovitostí pro každého, kdo se chystá koupit, prodat nebo pronajmout nemovitost. Realitní kuchařka vás provede realitní džunglí a poskytne hodnotné informace, díky kterým budete o krok napřed. Jako každá správná kuchařka je plná rozmanitých ingrediencí a řazena tak, aby mohl „vařit“ každý, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Pořadem provází Pavla Temrová, nezávislá realitní specialistka.

© Realitní kuchařka 2020

Vzdělávání Business Investování Jak na to
Líbí se vám podcast Realitní kuchařka?

Epizody 12

Dnes si povíme, jak prověřit, jestli námi zvažovaná nemovitost, kterou chceme koupit, neskrývá nějaké dluhy, které by po prodeji mohly spadnout na nás. Dotkneme se tématu dluhů vůči společenství vlastníků, exekucí a zástavních práv. Je to trošku méně příj...
před 1 týd. 15 min
Pavla Temrová: Bytová inspekce před prodejem nemovitosti chrání nejen kupujícího, aby nekoupil zajíce v pytli, ale i prodávajícího, by se nestal obětí vyděračů.
před 1 měs. 14 min
Co se teď děje v hlavách kupujících a prodávajících? Jakým způsobem se trh proměňuje? Čeká nás pád cen dolů? A kdo na tom vydělá? Moderuje: Petr Schwank
před 2 měs. 31 min
Nákup bytu představuje pro lidi bez zkušeností nemalé riziko. V této epizodě si povíme, na co si dát pozor při koupi (nejen) družstevního bytu. Textový přepis epizody (https://www.pavlatemrova.cz/na-co-si-dat-pozor-pri-koupi-druzstevnich-bytu/)
před 2 měs. 17 min
Abychom mohli prodat byt, kde bydlíme a z těch peněz koupit jiný, musíme to dobře naplánovat. Je lepší dát do prodeje svůj byt nebo nejdříve začít hledat ten nový? Co když prodám dřív, než najdu jiný byt? Textový přepis epizody (https://www.pavlatemrova.c...
před 3 měs. 23 min
Jak uhrát více bodů při prohlídkách nemovitostí, o které je větší zájem a jak nepropásnout zajímavou příležitost ke koupi. 
před 3 měs. 21 min
Pro stanovení tržní ceny nemovitosti nestačí jen dívat se na realitní servery, protože nikdy nevíte, za kolik se inzerované nabídky opravdu prodají a zdali vůbec. Prodat bezpečně, rychle a s nejvyšším ziskem vyžaduje perfektní znalost trhu a zkušenosti. 
před 4 měs. 19 min
Co konkrétně obnáší práce realitního makléře a jak dlouho to trvá, než se dostane do zisku.  Je lepší začít sám na sebe nebo v realitce? Jakým způsobem se dostat k prvním zakázkám a s čím vším se lze v této práci setkat - upřímně a bez obalu. 
před 4 měs. 34 min
V dnešním díle realitního podcastu si povíme, na co si dát pozor a co si ohlídat, pokud se chystáte koupit si pozemek k výstavbě. Moderuje: Pavla Temrová, osobní realitní makléřka.  Textový přepis epizody (https://www.pavlatemrova.cz/na-co-si-dat-pozor-pr...
před 4 měs. 30 min