Ranní rychlovka s Jiřím Šedkem

Ranní rychlovka s Jiřím Šedkem

Ranní rychlovka je pravidelný pořad na facebooku vysílaný na stránce Orga Šedek vždy ve středu dopoledne. Pořad je orientovaný na oblast přímého prodeje, marketingu a vedení lidí.Ranní rychlovka is periodical livesteam on facebook page Orga Šedek, which is live every Wednesday morning. Stream is about direct sales, marketing and leadership development.

© Jiří Šedek

Business
Líbí se vám podcast Ranní rychlovka s Jiřím Šedkem?

Epizody 5

Velmi často je mezi lidmi negativní pohled na síťový marketing, protože "přeci nemůže uspět každý" nebo komentují stav, že většina lidí tam nikdy peníze nevydělá.Mají pravdu, více jak 90% lidí nevydělává ale proč to tak je a proč to je tak v pořádku?Jiří
před 1 rok. 11 min
Lidé nejsou vejce, nejsou všichni stejní. Proto ani z podstaty nemůže každého zaujmout stejná myšlenka nebo slyšet na stejný argument. Ale lze si to trošku rozdělit a v jednoduchosti se připravit na to, jak na kterého zájemce jít :)
před 1 rok. 33 min
Demotivační video, protože považuji za fér mluvit nejen o tom růžovém v podnikání ale o těch dnech kdy se nám nic nedaří :)
před 1 rok. 15 min
3 nejčastější důvody proč lidem vadí síťový marketing3 most common reasons why people dislike direct sales and network marketing
před 1 rok. 36 min