Radio Kiss Podcast

Radio Kiss Podcast

Rádio Kiss hraje to nejlepší od 90. let. Dává tak prostor hudbě, která má dodnes neskutečnou atmosféru a posluchačům, kteří jsou s moderátory od rána do večera ve vysílání. Právě pro ně jsme založili Radio Kiss Podcast.

© Radio Kiss

Komedie Hudba Hudební rozhovory
Líbí se vám podcast Radio Kiss Podcast?

Epizody 26

Tolik z Vás se chce stát moderátorem, či moderátorkou. Je nějaký návod, jak tohoto snu dosáhnout? Možná Vám moderátoři Martin Hovorka, Veronika Elhotová a zárověň Odpolední Jump, Radek s Alešem poradí.
před 2 týd. 17 min
Andrea Pomeje je rezidentní DJka pořadu Kissmánie. Je známá, pro některé oblíbená, pro jiné ne. Je ale pravdou, že vyčnívá z davu. A tak si ji vzal Roman anděl na mikrofon a s pomocí Vašich otázek ji vyzpovídal.
před 2 měs. 25 min
Moderátorky se zeptaly kolegů z rádia Kiss, jakou jednu otázku by jim položili. A co je asi tak mohlo zajímat? Jejich "poprvé"...
před 3 měs. 27 min
Přes týden mají čas, ale pravidelně si s nimi užíváte nejlepší rádiové víkendy. Toto je podcast s Veronikou Elhotovou a Martinem Hovorkou, kteří odpovídali na Vaše otázky.
před 3 měs. 27 min
Vojta s Honzou se rozpovídali na téma jukeboxů. Co je těší a s čím jim naopak můžete, Kissáci, pomoci?
před 3 měs. 20 min
Hvězda internetu Adolfeen zbořil moderátory rádia Kiss natolik, že se červenali až na zadku. V podcastu tě čeká Veronika Stýblová, Dj Basslicker a Dj Roxtar aka Adolfeen 
před 3 měs. 36 min
Na Facebook rádia Kiss jsme Vám dali prostor k otázkám na moderátorku Soniu Edde. Zde si poslechněte její odpovědi.
před 3 měs. 22 min
Martin Hájek dostal od Romana Anděla YesMana, aby dal dohromady abecedně od A až do Z názvy největších hitů. Dal to nebo ne?
před 4 měs. 4 min
Reklamní slogany některých firem tvrdí, že prodávají produkty za hubičku. Bára měla za úkol zjistit, zda to myslí vážně.
před 4 měs. 8 min
Paní učitelka Eva předala Michalovi dopis o slohové práci studenta Jirky. Jirky, který si nekonečné dny v karanténě krátí poslechem dopoledního Kissu s Michalem Kavalčíkem. Michal měl co dělat aby dopis dočetl.. 
před 4 měs. 5 min