PUK PAK PIVO

PUK PAK PIVO

Dva neúspěšní hokejisté vyzpovídávají osobnosti z hokejového prostředí a u toho si společně vychutnávají chlazené pivo. Krom zajímavých hostů vás budeme informovat o dění v hokejovém světě a prozrazovat zákulisní informace, které budou moci být prozrazeny. Tak pojďme na to a NAZDRAVÍ!

© PUK PAK PIVO

Sporty Hokej
Líbí se vám podcast PUK PAK PIVO?

Epizody 21

S nároďákem 🥈🥉🥉z MS, 🥉 z OH a v extralize 3x🥈4x🥉. Jeden z nejúspěšnějších trenérů nás přivítal u sebe "doma".  Upřímná zpověď pana Hadamczika plná zákulisních informací a upřímnosti. Řeč byla nejen o hokeji, ale i businessu, Baníku a Milanu Barošovi.
před 1 rok. 1 h 11 min
Na tuhle epizodu budeš potřebovat slovníček. Jeremy se  po dvou letech v Praze hodně rozkecal. Proč miluje Letnou, kde chytil koronavir a nebo jaké galeje zažil na campu u Canucks?  Na zdraví!!
před 1 rok. 1 h 25 min
Jako první zahraniční trenér na světe, dovedl k titulu ruský kolektivní tým. Proč odešel trénovat  do Ruska, a co byly opravdové galeje to vypráví v naší nové epizode bývalý trenér Českého ale i Slovenského národního mužstva a držitel dvou titulů z Ruské...
před 1 rok. 1 h 14 min
Vidět Gudyho na ledě v dresu soupeře není ani nejkrásnější pocit na světě, ale za stolem u vychlazené Plzně, to je jiná! Sympaťák a pohodář v další epizodě. Aktuální témata i historky z NHL i nároďáku. Příjemný poslech.
před 1 rok. 1 h 21 min
Nic nebudeme dopředu prozrazovat. Poslechněte si epizodu s Patrikem Bartošákem. Hodně se o něm psalo i mluvilo. Teď máte možnost sami posoudit jaký je. My děkujeme, že jsi dorazil kámo!
před 1 rok. 1 h 18 min
Dnes třinecký Ocelář, v mládí však hájil barvy rytíře Vítka. Jaké to je hrát proti mateřskému klubu, ve kterém působil i mladší bratr? Prožíval Matěj Stránský tyto zápasy? Jak vnímal trable Vítkovic v minulém ročníku? A jaký je trenér Václav Varaďa? Press...
před 1 rok. 1 h 11 min
Aktuálně jeden z nejlepších českých golmanů Petr Mrázek nám sdělil dojmy o pokračování sezony NHL, jak tráví volný čas, kdo vymýšlí oslavy po zápasech Huricanes a jak se mu v Caroline libí.
před 1 rok. 1 h 4 min
Jsi trenér, učitel, rodič, sourozenec, hráč, nebo Tě jen zajímá psychologie? Tak si sedni za zadek, vem si tužku, papír, dávej pozor a dělej si poznámky. Jestli epizoda s Marianem Jelínkem změní špatný přístup alespoň jednoho člověka, má to smysl.
před 1 rok. 1 h 12 min
Jágr a Sex. Tak konečně máme v našem podcastu někoho,na koho se během nahravání dalo dívat. Užijte si rozhovor se Simonou Kubišovou na druhé straně mikrofonu než ji znáte z iSport.
před 1 rok. 1 h 3 min
Bum bác prásk. Do NHL se David doslova probil🥊. Nejlepší hokejová liga očima dříče a hráče na hraně sestavy. Jak to je s bitkařema teď a kdo dává pokyny k akci? Nálož testosteronu v epizodě Davida Kočího. Dost možná vás překvapí.
před 1 rok. 1 h 24 min