Press klub

Press klub

Exkluzivní hosté každý den na Frekvenci 1! Lidé, o kterých se mluví nebo mluvit bude! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

© Frekvence 1

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Press klub?

Epizody 308

Hostem Press klubu byl šéf státní agentury pro podporu cestovního ruchu Czech Tourism Jan Herget. Kde bude o prázdninách volno? Jak fungují vouchery do lázní? O tom byla v rozhovoru řeč.
před 1 rok. 21 min
"Globální numerické modely dnes vidí maximálně na 16 dní dopředu. Začátek letošního léta bude hodně proměnlivý. Teploty vyrostou ke 30 °C, pak ale přijde studená fronta. Sezónní numerické modely se shodují, že ve střední Evropě letošní léto rozhodně nebud...
před 1 rok. 19 min
"Filmy zřejmě zdraží. Hodně titulů bylo přerušeno. Něco přerušit a potom to znovu rozjet, to v této branži stojí obrovské peníze. Je otázka, jak se z toho bude filmový průmysl dostávat," uvedl v Press klubu prezident Mezinárodního filmového festivalu Karl...
před 1 rok. 22 min
Pokud jste si zájezd koupili u zprostředkovatele, váš zájezd organizuje cestovní kancelář, která je za zprostředkovatelem. Měli byste komunikovat s kanceláří, řekl v Press klubu místopředseda asociace českých cestovek Jan Papež.
před 1 rok. 26 min
Do zahraničí letos nepojedu. Lidé by měli podporovat českou ekonomiku. Situace v jednotlivých zemích se může rychle měnit, řekla v Press klubu Jarmila Rážová, hlavní hygienička České republiky.
před 1 rok. 22 min
"Mistrovství ve smíchu proběhlo v České republice jako ve čtvrté zemi na světě. Nejlepší je ráno po probuzení udělat pár hlubokých nádechů a výdechů. Spousta lidí dýchá pouze povrchově. Když uděláme hluboký nádech nosem, dáme ústa rovnou do lehkého úsměvu...
před 1 rok. 23 min
"Lidé jsou edukovaní a jsou gramotní. Za ty měsíce umí sami vytušit, kde je ten hlavní princip a kde je ta zodpovědnost vůči sobě i vůči dalším osobám. Bez ohledu na to, co je a není povinné, když přistupuji k někomu cizímu, kdo může být rizikový na méně...
před 1 rok. 17 min
Nárůst onkologických pacientů souvisí také s rostoucím věkem populace. Rakovina je civilizační onemocnění, souvisí s ním obezita, nezdravý životní styl, nedostatek pohybu, řekla v Press klubu onkoložka Petra Tesařová.
před 1 rok. 30 min
U hlubších podzemních zdrojů je reakce na vytrvalé deště i otázka roků, aktuální srážky na ně nemají efekt a většina z nich zůstává v ohrožení, řekl v Press klubu hydrolog Ondřej Beneš.
před 1 rok. 25 min
Pokud vše půjde dobře, pojedeme s rodinou v srpnu do Chorvatska. Nedivím se, že premiér se chystá do Řecka, zatímco vybízí Čechy, aby podpořili české hospodářství, u něj je vždy rozpor mezi slovy a činy, řekl Petr Fiala v Press klubu Frekvence 1.
před 1 rok. 25 min