Press klub

Press klub

Exkluzivní hosté každý den na Frekvenci 1! Lidé, o kterých se mluví nebo mluvit bude! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

© Frekvence 1

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Press klub?

Epizody 308

Hostem Press klubu byl šéf státní agentury pro podporu cestovního ruchu Czech Tourism Jan Herget. Kde bude o prázdninách volno? Jak fungují vouchery do lázní? O tom byla v rozhovoru řeč.
před 10 měs. 21 min
"Globální numerické modely dnes vidí maximálně na 16 dní dopředu. Začátek letošního léta bude hodně proměnlivý. Teploty vyrostou ke 30 °C, pak ale přijde studená fronta. Sezónní numerické modely se shodují, že ve střední Evropě letošní léto rozhodně nebud...
před 10 měs. 19 min
"Filmy zřejmě zdraží. Hodně titulů bylo přerušeno. Něco přerušit a potom to znovu rozjet, to v této branži stojí obrovské peníze. Je otázka, jak se z toho bude filmový průmysl dostávat," uvedl v Press klubu prezident Mezinárodního filmového festivalu Karl...
před 10 měs. 22 min
Pokud jste si zájezd koupili u zprostředkovatele, váš zájezd organizuje cestovní kancelář, která je za zprostředkovatelem. Měli byste komunikovat s kanceláří, řekl v Press klubu místopředseda asociace českých cestovek Jan Papež.
před 10 měs. 26 min
Do zahraničí letos nepojedu. Lidé by měli podporovat českou ekonomiku. Situace v jednotlivých zemích se může rychle měnit, řekla v Press klubu Jarmila Rážová, hlavní hygienička České republiky.
před 10 měs. 22 min
"Mistrovství ve smíchu proběhlo v České republice jako ve čtvrté zemi na světě. Nejlepší je ráno po probuzení udělat pár hlubokých nádechů a výdechů. Spousta lidí dýchá pouze povrchově. Když uděláme hluboký nádech nosem, dáme ústa rovnou do lehkého úsměvu...
před 10 měs. 23 min
"Lidé jsou edukovaní a jsou gramotní. Za ty měsíce umí sami vytušit, kde je ten hlavní princip a kde je ta zodpovědnost vůči sobě i vůči dalším osobám. Bez ohledu na to, co je a není povinné, když přistupuji k někomu cizímu, kdo může být rizikový na méně...
před 10 měs. 17 min
Nárůst onkologických pacientů souvisí také s rostoucím věkem populace. Rakovina je civilizační onemocnění, souvisí s ním obezita, nezdravý životní styl, nedostatek pohybu, řekla v Press klubu onkoložka Petra Tesařová.
před 10 měs. 30 min
U hlubších podzemních zdrojů je reakce na vytrvalé deště i otázka roků, aktuální srážky na ně nemají efekt a většina z nich zůstává v ohrožení, řekl v Press klubu hydrolog Ondřej Beneš.
před 10 měs. 25 min
Pokud vše půjde dobře, pojedeme s rodinou v srpnu do Chorvatska. Nedivím se, že premiér se chystá do Řecka, zatímco vybízí Čechy, aby podpořili české hospodářství, u něj je vždy rozpor mezi slovy a činy, řekl Petr Fiala v Press klubu Frekvence 1.
před 10 měs. 25 min