Crisis management with Almar Hilmarsson

Crisis management with Almar Hilmarsson

27 min, před 9 měs.

Almar has over 20 years experience in crisis management and transformation projects in various industries such as IT, Aviation, Retail, Wholesale, Risk management and Food manufacturing to name a few. He started his career as a CEO of larger companies, first in Scandinavia, and then in Central Europe. So far in his career he has been involved in projects and companies in over 30 countries in Asia, Europe, Africa and North America. Almar currently is involved a shareholder in a recruitment advertising platform called Alfred Jobs, a small startup located in Prague.

© SEDLAKOVA LEGAL

Další epizody podcastu Právo v kostce

S daňovou kanceláří Moneus o jejich zapojení do #pravovrousce, o tom že není špatné se nad věcmi zamyslet a o pomoci lidem v daňových otázkách :) Děkujeme Ondřeji Málkovi, za pomoc i za rozhovor!
před 7 měs. 11 min
Firem, které vymyslí něco, o čem do té doby ostatní tvrdí, že to “nejde” není moc. SUPERNOVA mezi ně rozhodně patří. S Oskarem Kořistkou o jejich firmě, o startupové scéně a investorech v době koronavirové :)
před 8 měs. 12 min
V dnešním podcastu Vám představíme Petra Chaloupku a Ivetu Woffovou ze softwarové společnosti GreyCortex. GreyCortex vyvinul řešení Mendel, které pomáhá uživatelům zajistit ochranu počítačových sítí před vnějšími i vnitřními hrozbami. S Petrem a Ivetou js...
před 9 měs. 22 min
Dana Havlíčková Lišková, Jednatelka Muj Personalista s.r.o. Více než 16 let působí v oblasti HR managementu, prvních 10 let ve velkých mezinárodních korporacích na pozicích HR Business Partner a HR Manager. Posledních 6 let působí jako Interim HR manager...
před 9 měs. 25 min
Nájemní a podnájemní smlouvy. Na co si dát jako pronajímatel a jako nájemce pozor. Jaká ujednání jsou zakázaná a jaká naopak doporučujeme do smluv dát? O tom všem s Mgr. Terezou Drastichovou.
před 10 měs. 20 min