HR v době krize s Danou Havlíčkovou

HR v době krize s Danou Havlíčkovou

25 min, před 9 měs.

Dana Havlíčková Lišková, Jednatelka Muj Personalista s.r.o. Více než 16 let působí v oblasti HR managementu, prvních 10 let ve velkých mezinárodních korporacích na pozicích HR Business Partner a HR Manager. Posledních 6 let působí jako Interim HR manager, Project HR Manager, Lektor a HR mentor. Pracovat v HR pro ni znamená být pro klienty „HR Partner v dobrém i zlém“ a pomoct jim v dnešní nelehké době nastavit opatření, která firmám pomůžou tuto krizi co nejlépe zvládnout a to nejen z krátkodobého hlediska, ale zejména z dlouhodobého, protože každá krize jednou pomine.

© SEDLAKOVA LEGAL

Další epizody podcastu Právo v kostce

S daňovou kanceláří Moneus o jejich zapojení do #pravovrousce, o tom že není špatné se nad věcmi zamyslet a o pomoci lidem v daňových otázkách :) Děkujeme Ondřeji Málkovi, za pomoc i za rozhovor!
před 7 měs. 11 min
Firem, které vymyslí něco, o čem do té doby ostatní tvrdí, že to “nejde” není moc. SUPERNOVA mezi ně rozhodně patří. S Oskarem Kořistkou o jejich firmě, o startupové scéně a investorech v době koronavirové :)
před 8 měs. 12 min
V dnešním podcastu Vám představíme Petra Chaloupku a Ivetu Woffovou ze softwarové společnosti GreyCortex. GreyCortex vyvinul řešení Mendel, které pomáhá uživatelům zajistit ochranu počítačových sítí před vnějšími i vnitřními hrozbami. S Petrem a Ivetou js...
před 9 měs. 22 min
Almar has over 20 years experience in crisis management and transformation projects in various industries such as IT, Aviation, Retail, Wholesale, Risk management and Food manufacturing to name a few. He started his career as a CEO of larger companies, f...
před 9 měs. 27 min
Nájemní a podnájemní smlouvy. Na co si dát jako pronajímatel a jako nájemce pozor. Jaká ujednání jsou zakázaná a jaká naopak doporučujeme do smluv dát? O tom všem s Mgr. Terezou Drastichovou.
před 10 měs. 20 min