Podcast POTMĚ vrhá světlo na každodennosti ze života nevidomých. Otázky, na které byste se možná ostýchali zeptat, za vás narovinu kladou známé osobnosti. Vychutnejte si kávu či běh s Podcastem POTMĚ v uších každé dva týdny na MujRozhlas.cz. Posvítit Světlušce můžete na https://www.darujme.cz/projekt/1203071. Krásný poslech a děkujeme! Líbí se vám Podcasty POTMĚ? Máte nějaké téma ze života zrakově postižených, které by vás zajímalo? Napište nám na [email protected]

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast POTMĚ?

Epizody 31

Psychiatr Radkin Honzák si povídá s nevidomým masérem Michalem Krchem o hendikepech, štěstí i práci.
před 1 měs. 43 min
Jak se nevidomí a zrakově postižení vypořádávají s líčením a módou? O tom si budou povídat Lucie Křížková a Linda Albrechtová.
před 3 měs. 35 min
Jaké to je lézt po horách a nevidět, kam šlapete? Právě o tom si dnes v podcastu POTMĚ povídají Jan Trávníček a Jan Říha.
před 3 měs. 25 min
Alžběta Trojanová si s Lukášem Hosnedlem povídá o hraní počítačových her.
před 4 měs. 35 min
Farářka církve československé husitské Marie Viktorie Kopecká si s Radkou Komárkovou povídá o tom, jak se zrakově postiženým čte Bible a jakou roli v jejím životě hraje víra.
před 4 měs. 24 min
Petr Král a Ráchel Skleničková si povídají o tom, jak se hraje nevidomé hudebnici a co se stane, když dirigent moc dupe.
před 4 měs. 29 min
Herec Lukáš Langmajer si s Petrem Haluškou alias Slepým banditou povídá o autech a automobilovém sportu. Ale ještě předtím si spolu zajezdili na letišti v Panenském Týnci. Nenechte si ujít bezprostřední zážitky z jízdy na konci našeho netradičního automob...
před 5 měs. 23 min
Hynek Čermák si povídá s mistrem světa v benchpressu zrakově postižených Martinem Biharym o sebeobraně, sportu, ale také o tom, jak se chovat v posilovně.
před 5 měs. 30 min
Bob Kartous, Nicole Fryčová a Zdeněk Rybák si povídají o vzdělávání nevidomých a zrakově postižených.
před 6 měs. 50 min
Moderátorka Nora Fridrichová si povídá s nevidomou matkou a samoživitelkou Alenou Terezií Vítek. Poslechněte si emotivní rozhovor o složitostech, kterým Alena čelí.
před 6 měs. 36 min