Podcast POTMĚ vrhá světlo na každodennosti ze života nevidomých. Otázky, na které byste se možná ostýchali zeptat, za vás narovinu kladou známé osobnosti. Vychutnejte si kávu či běh s Podcastem POTMĚ v uších každé dva týdny na MujRozhlas.cz. Posvítit Světlušce můžete na https://www.darujme.cz/projekt/1203071. Krásný poslech a děkujeme! Líbí se vám Podcasty POTMĚ? Máte nějaké téma ze života zrakově postižených, které by vás zajímalo? Napište nám na [email protected]

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast POTMĚ?

Epizody 23

Bob Kartous, Nicole Fryčová a Zdeněk Rybák si povídají o vzdělávání nevidomých a zrakově postižených.
před 6 dní 50 min
Moderátorka Nora Fridrichová si povídá s nevidomou matkou a samoživitelkou Alenou Terezií Vítek. Poslechněte si emotivní rozhovor o složitostech, kterým Alena čelí.
před 2 týd. 36 min
Profesionální cirkusový umělec Adam Jarchovský si s Jiřím Mojžíškem povídá o tom, jaké to je chodit po laně a provozovat akrobacii se zrakovým postižením.
před 1 měs. 28 min
Sexuoložka Hana Fifková si s Romanou a její přítelkyní povídá o intimitě a vztazích. Poslouchejte první díl nové řady podcastu POTMĚ.
před 1 měs. 31 min
POTMĚ Naostro! Přichází druhá řada podcastu POTMĚ Zbystřete sluch a otevřete mysl. Tentokrát to bude totiž POTMĚ a Naostro. Známé osobnosti zpovídají nevidomé a těžce zrakově postižené. Těšit se můžete na neotřelá témata a otázky na tělo. Zábava, dobro...
před 1 měs. 0 min
Ve vánočním díle podcastu Potmě si designérka Zuzana Kaščáková a moderátor Martin Karlík povídají s květinářkou Romanou Lískovcovou. Jak se váží adventní věnce, když na ně nevidíte?
před 4 měs. 33 min
O společném zájmu, knížkách, si povídají Karolína Skácelová, známa jako Penny and Books a spisovatelka, copywriterka a vášnivá čtenářka Anna Burdová.
před 4 měs. 36 min
Youtuber Lukefry si povídá se studentem a hudebníkem Ondřejem Krejčou o jeho běžném dni, cestování i škole.
před 4 měs. 32 min
Zuzka Klingrová a Martina Půtová si povídají o cvičení tělem i duší.
před 5 měs. 34 min
Lukáš Hejlík si s Jiřím Pikešem povídá o české i indické kuchyni, cestování, restauracích i Krkonoších.
před 5 měs. 32 min