Podcast POTMĚ vrhá světlo na každodennosti ze života nevidomých. Otázky, na které byste se možná ostýchali zeptat, za vás narovinu kladou známé osobnosti. Vychutnejte si kávu či běh s Podcastem POTMĚ v uších každé dva týdny na MujRozhlas.cz. Posvítit Světlušce můžete na https://www.darujme.cz/projekt/1203071. Krásný poslech a děkujeme! Líbí se vám Podcasty POTMĚ? Máte nějaké téma ze života zrakově postižených, které by vás zajímalo? Napište nám na [email protected]

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast POTMĚ?

Epizody 13

V tomto díle světluščího podcastu potmě si povídá reportér Lubo Smatana s Lindou Albrechtovou. Lubo píše: "Linda Albrechtová se narodila a žije v Plzni, vystudovala etnologii na Západočeské univerzitě, doktorský titul získala za migrační teorie v...
před 5 dní 29 min
Tomáš Studeník si s Janem Šnyrychem povídá o technologiích, které slouží nevidomým a zrakově hendikepovaným. Je ale jedna pomůcka, která zatím zůstává nepřekonaná.
před 2 týd. 35 min
Adéla Paulík Lichková si s Matějem Žaloudkem povídám o životě s hendikepem a vše co přináší.
před 1 měs. 30 min
O přístupnosti budov a architektuře obecně si v dnešním díle povídají Radek Seifert a Jiří Jaroš.
před 1 měs. 38 min
Cyklista Jiří Ježek se ptá zrakově postiženého sportovce Karla Novotného na jeho sportovní život.
před 2 měs. 34 min
V tomto díle se ptá Ervín Dombrovský Marie Zemanové na témata spojená s hledáním zaměstnání se zrakovým postižením. 
před 2 měs. 34 min
Cestovatel Ladislav Zibura si v tomto díle povídá s cestovatelkou Zuzanou Habáňovou o nejkrásnějších místech, nejzajímavějších lidech a zážitcích z cest.
před 2 měs. 27 min
V tomto díle si reportér a moderátor podcastu Budoucnost R a vědeckého magazínu Experiment Vojtěch Koval povídal s RNDr. Hanou Lísalovou Ph.D. o nejnovějším výzkumu. 
před 3 měs. 31 min
Moderátorky podcastu Buchty Ivana Veselková a Zuzana Fuksová se vyzpovídaly sportovce Marka Moflára.
před 3 měs. 22 min
Komička Iva Pazderková se se sportovcem Ondrou Zmeškalem baví o humoru. Společné mají to, že oba rádi běhají a humor preferují černý. 
před 4 měs. 29 min