Podnikatel.cz

Podnikatel.cz

Poslouchejte poutavé příběhy podnikatelů, rozhovory s odborníky i zajímavé tipy pro váš byznys.

© Internet Info

Business Podnikání
Líbí se vám podcast Podnikatel.cz?

Epizody 17

Tzv. šmejdi stále zkouší své praktiky. Které finty jsou nejčastější, co nového vymýšlí na spotřebitele? Jak se můžete bránit, pokud šmejdům naletíte? Odpoví další podcast s mluvčím České obchodní inspekce Jiřím Fröhlichem.
před 2 dny 27 min
Kdo by si kdy pomyslel, že bude někdy zaměstnavatel nutit své lidi, aby zůstali doma. Taková situace nastala s koronavirvou pandemií. Když už se tak stalo, přišel opačný problém. Jak dostat zaměstnance zpátky do práce. Jaká práva má zaměstnanec a jaká zam...
před 3 týd. 23 min
Zaměřují se na prevenci zdraví, ale bez finanční pomoci firem se neobejdou. Tým mladých lékařů a mediků pod názvem Loono i přes pandemii jede naplno a má novou kampaň.
před 1 měs. 10 min
Startujeme novou sérii rozhovorů pod novou značkou LOUNGE Podnikatel.cz. Prvním hostem je Petr Vostrý z České spořitelny, který nám přiblíží, jak banka fungovala v době pandemie a co je to vlastně garanční úvěr Covid III. Povypráví i osobní zkušenosti se...
před 2 měs. 20 min
O výhodách založení mezi živností a společností s ručením omezením jsme mluvili již dříve, tentokrát probereme rozdíly a výhody a nevýhody mezi akciovou společností a eseróčkem. Hostem je právník Jiří Matzner, zakladatel AK Matzner et al.
před 6 měs. 17 min
Kancelář jako taková je vizitkou firmy. Už dávno jsou pryč doby, kdy stačil stůl, židle, pár poliček a sem tam obraz. Na interiér je kladem mnohem větší důraz.  Ovšem lákat mladé lidi na běžecký ovál a obývák v kanceláři je iluze. Brzy na to neuslyší. V p...
před 6 měs. 15 min
Komu je určen? Jak o něj zažádat a skutečně sníží papírování? To prozradí dnešní host podcastu Daniel Morávek, zástupce šéfredaktora Podnikatel.cz. 
před 7 měs. 16 min
Účtenkovka má nová pravidla. Jaké změny přináší a co z jejích dat lze vůbec odvodit? Na to odpovídá Daniel Morávek, zástupce šéfredaktora serveru Podnikatel.cz.
před 7 měs. 17 min
Jaké jsou aktuální počty exekucí a mají stoupající nebo klesající tendenci? A co nového přinese podnikatelů, zaměstnavatelům novela exekučního řádu? Na to odpovídá prezident Exekutorské komory ČR Vladimír Plášil.
před 8 měs. 13 min
Manželé Zugarovi provozují úspěšnou pražírnu a kavárnu Dos Mundos. Inspiraci přitom hledali zpočátku v Číně. Poslechněte si jejich příběh.
před 8 měs. 20 min