Knížky Plus - Nový román Davida Zábranského Republika je inspirován vraždou novináře Jána Kuciaka
Podcasty Plus

Knížky Plus - Nový román Davida Zábranského Republika je inspirován vraždou novináře Jána Kuciaka

23 min, před 1 měs.

Jubilejní 30. ročník knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě se kvůli protikovidovým opatřením nekoná. Alternativou je speciální kniha Země skrytých úsměvů, jejíž pestrost má připomínat pestrost veletrhu. A na řadu přijde i pravidelná soutěž. Moderuje Karolína Koubová.

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Plus

20. listopadu 1945 začal v německém Norimberku vojenský soudní proces na který čekala veřejnost celého světa. Už během války bylo zřejmé, že chování agresora tentokrát nebude moci zůstat bez soudu. 
před 3 hod. 24 min
Proč letěl poradce prezidenta Martin Nejedlý do Moskvy? O tom se teď dohadují politici, zajímá to i veřejnost nejen na sociálních sítích.
před 5 hod. 11 min
Osud takzvaného daňového balíčku je stále nejasný. Premiér Andrej Babiš (ANO) a ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) chtějí po Senátu, aby opravil návrh schválený sněmovnou, který ruší superhrubou mzdu a zvyšuje slevy na poplatníka. „Co se teď st...
před 6 hod. 25 min
EU společně proti koronaviru? O Vánocích ani náhodou. Proč lidé nedůvěřují vládě? Matovič znehodnocuje plošné testování zbytečnými spory v koalici. Týden z Ruska.  
před 7 hod. 25 min
Tendr na dostavbu nového bloku jaderné elektrárny Dukovany by se neměl vypisovat 10 měsíců před sněmovními volbami, tvrdí nově premiér Andrej Babiš (ANO). Opozice žádá, aby související nízkouhlíkový zákon obsahoval i bezpečnostní záruky a zohlednil možná...
před 7 hod. 25 min