PLAY.CZ podcast

PLAY.CZ podcast

Česká a zahraniční rádia online, hudební magazín.

© PLAY.CZ

Hudba
Líbí se vám podcast PLAY.CZ podcast?

Epizody 20

Pavel Blažek se vyučil truhlářem, živil se výškovými pracemi, podnikal ve stavebnictví. Nakonec se zamiloval do počítačů, naučil se programovat a stal se webdesignerem.
před 10 let.
Marian Friedl je hudebník, producent a pedagog. Prošel řadou hudebních projektů jako hráč na různé hudební nástroje;
před 10 let. 18 min
Pepper de Callier působil jako partner ve dvou z nejrespektovanějších konzultačních společností na světě – Spencer Stuart a Heidrick & Struggles.
před 10 let. 17 min
Roman Neruda je vědeckým pracovníkem Ústavu informatiky AV ČR, v.v.i. a přednáší na Matematicko-fyzikální fakultě UK Praha.
před 10 let. 21 min
Ondřej Surý je jako vedoucí Laboratoří CZ.NIC odpovědný za desetičlenný tým, jehož hlavním úkolem je hledat možné problémy spojené s bezpečností a stabilitou internetu, navrhovat jejich řešení a vyvíjet vlastní nástroje na rozvoj internetové infrastruktur
před 10 let. 12 min
Jakub Esterka je vystudovaný krajinný inženýr, který se dlouhodobě věnuje vzdělávání dětí, studentů i veřejnosti v rámci neziskového sektoru.
před 10 let. 8 min
Marek Erben se věnuje svému koníčku, animaci, pátým rokem. První impuls přišel, když viděl známý animovaný film Fimfárum.
před 10 let. 9 min
Mnislavu Zelenému se možná jako jedinému z bělochů dostalo cti tančit posvátný pohřební tanec kuarup na největší slavnosti indiánů Xingu v Brazílii.
před 10 let. 12 min
Branislav Kleskeň je manažerský poradce. V současné době se zaměřuje zejména na oblast vzdělávání v Evropě a zabývá se také transformací zaměřenou na zlepšení kvality výsledků studentů základních a středních škol
před 10 let. 17 min
Od roku 1988 se střídavě věnuje hudbě a výtvarnému umění. Absolvoval AVU a v současné době pracuje v oborech socha, instalace, malba, scénografie, performance a video.
před 10 let. 15 min