OVŠEM ŽE ONIČEM

OVŠEM ŽE ONIČEM

Jsme dvě holky - Nikča a Léňa. Bavíme se o všem a o ničem. Naše podcasty jsou nahrávky našeho pořadu ,,Ovšem že Oničem" na Radiu R. První série "Všechno a nic" je pokec na různá témata. Ve druhé sérii probíráme kontroverznější aktuální témata.

© Ovšem že Oničem

Osobní deníky Společnost a kultura
Líbí se vám podcast OVŠEM ŽE ONIČEM?

Epizody 7

Dokument "V SÍTI" určitě znáte. Tohle je náš názor na něj, podložený fakty, studijemi, reportážemi atd. Máme se bát internetu nebo jak to vlastně s těmi predátory je?
před 1 rok. 51 min E
Vánoční epizoda je tuuuu
před 1 rok. 1 h 35 min
Rozebíráme výhody a nevýhody domácích mazlíčků, povídáme o našich hobby i o tom, jestli jsou koníčky vhodné jen pro děti nebo i pro dospělé. Sledujte instagram @vsechno_a_nic_ ať vám neuniknou novinky!
před 1 rok. 1 h 38 min
O cestování a životním prostředí. Dvě věci, které jdou ruku v ruce a jsou nám blízké. Shrnuly jsme si výhody a nevýhody, naše zážitky a zkušenosti. Napište nám, jak se vám tato epizoda líbila, na náš instagram @vsechno_a_nic_
před 1 rok. 1 h 44 min
Tentokrát mluvíme o obrazovkách, ve kterých se odráží naše společnost. Což znamená síla sociálních sítí, televize a média, generační rozdíly a naše názory. Sledujte náš instagram @vsechno_a_nic a dejte nám vědět, jak se vám epizoda líbila!
před 1 rok. 1 h 34 min
Dnešním tématem je především o jídle, sebelásce a sebevědomí, poruchách příjmů potravy apod. Sleduj náš instagram @vsechno_a_nic_ a dej vědět, jak se ti epizoda líbila!
před 1 rok. 1 h 40 min
Tento díl podcastu Všechno a nic je o vzdělání jako takovém. Mluvíme hlavně o střední škole, maturitě a přijímačkách na VŠ. Na konec si popovídáme i o brigádách.
před 1 rok. 1 h 36 min