Opravdové zločiny

Opravdové zločiny

Lucie Bechynková a Bára Krčmová jako fanynky zločinu vyprávějí zákulisí a detaily těch nejzásadnějších světových případů. Nechybí ani speciály s příběhy z Česka, od fanoušků a přátel.

© Lucie Bechynková

True Crime
Líbí se vám podcast Opravdové zločiny?

Epizody 92

Proč si dávat pozor při randění přes internet? Příběh mladé Grace Millane je varováním pro všechny... A nechybí další ze seriových vrahů, který děsil USA!
před 1 den 47 min
Dnešní příběhy přináší muže, který tvrdí, že je Ježíš a taky usměvavou babičku, která skrývala velké tajemství!
před 5 dní 41 min
Jedna z největších železničních tragédií zůstává dodnes záhadou... Na rozdíl od Fantoma z Heilbronnu, který trápil policii v Německu několik let!
před 1 týd. 43 min
Jiří Popelka a jeho činy patřili mezi vaše nejčastější přání, tak ho pro vás máme! A taky vás přesvědčíme o tom, že ani bydlení na lukrativní adrese vám klid nepřinese!
před 1 týd. 39 min
Když najdou mrtvý pár v obýváku jejich residence, jsou v šoku! Kdo měl tragickou událost na svědomí? A máme pro vás taky příběh o šílené trojici, která řádila v 16.století a nikdo jí neunikl!
před 2 týd. 44 min
Když v roce 2003 nakráčel do banky neznámý muž s žádostí i peníze, nikdo tehdy nevěděl, kam až se zdánlivě jednoduchá bankovní loupež rozroste a kdo v ní bude mít prsty! A jedno z nejznámějších jmen československé kriminalistiky konečně v Opravdových zloč...
před 2 týd. 1 h 2 min
Když na farmě, kde se často konají party, začnou mizet návštěvnice, začne to být podezřelé. V druhém příběhu přinášíme tak trochu záhadu - ztracené dítě je vždycky tragédií. Co když se ale objeví? A rodiče si nejsou jistí, že je jejich?
před 3 týd. 31 min
Jako takový malý dárek jsme pro vás natočily příběhy, VAŠE příběhy! Pohodlně se usaďte, jdeme na to!
před 3 týd. 57 min
Ani o Vánocích si policie nemůže vydechnout! Máme pro vás veselé historky i vraždy ve světle vánočního stromku.
před 4 týd. 35 min
Jak tenká je hranice mezi splněným přáním a vraždou? I to se dozvíme v příběhu německého kanibala. Stejně jako to, že ne každá zdravotní sestra má dobré srdce.
před 1 měs. 32 min