Opravdové zločiny

Opravdové zločiny

Lucie Bechynková a Bára Krčmová jako fanynky zločinu vyprávějí zákulisí a detaily těch nejzásadnějších světových případů. Nechybí ani speciály s příběhy z Česka, od fanoušků a přátel.

© Lucie Bechynková

True Crime
Líbí se vám podcast Opravdové zločiny?

Epizody 156

V našem podcastu většinou nemáme moc příběhů s dobrým koncem, ale tentokrát jeden přinášíme! Zmizení Brittany Williams rezonuje médii… A podíváme se na další případy těch, kteří zmizeli a doma na ně už roky marně čekají… Neviděli jste je?
před 18 hod. 56 min
Dnes pro vás máme incest, který neměl šťastný konec, tak jako většina zakázaných vztahů. A přidáme příběh Angie Samota, jejíž smrt dokázala objasnit až její kamarádka.
před 1 týd. 1 h 0 min
Na úvod tohoto dílu máme hned tři novinky k případům, včetně odhalení Zodiaca! Přinášíme taky legendu o Knoflíkáři a příběh Isabelle Guzman, které hlasy říkaly, co dělat.
před 2 týd. 1 h 13 min
Tentokrát přinášíme příběh partnerské dovolené se špatným koncem, muže s duší vlkodlaka a vraždícího manžela.
před 3 týd. 1 h 11 min
Jak vás vaše příjmení dokáže poznamenat? A proč se z vás může kvůli němu stát vrah, přezdívaný “Black Panther”? A přidáváme příběh mafiánského synka, kterému sláva přerostla přes hlavu.
před 4 týd. 55 min
Jak se realitní makléř stane únoscem a vrahem? A co všechno byste udělali pro lásku? To všechno se dozvíte v dnešním díle.
před 1 měs. 1 h 0 min
Životní příběh Elyse inspiroval hollywoodské filmaře a tak nesmí chybět ani u nás. Smrt Kenta ukázala, nejen policii, jak málo stačí k odsouzení…
před 1 měs. 48 min
Příběh “Prvního internetového vraha”, který lákal ženy na práci i vztah vás nenechá v klidu spát. A přinášíme taky informace o jedné ze dvou žen, odsouzených na našem území na doživotí.
před 1 měs. 1 h 3 min
Jak to dopadá, když muž potká Černou vdovu? Můžete takové setkání přežít? A co když vám duchové říkají, co máte dělat? Rodina Winchesterových o tom věděla svoje.
před 1 měs. 58 min
Dnes pro vás máme nejhladovějšího muže světa, únos dítěte a taky záhadu fotografie Reginy Walters.
před 2 měs. 1 h 0 min