Opravdové zločiny

Opravdové zločiny

Lucie Bechynková a Bára Krčmová jako fanynky zločinu vyprávějí zákulisí a detaily těch nejzásadnějších světových případů. Nechybí ani speciály s příběhy z Česka, od fanoušků a přátel.

© Lucie Bechynková

True Crime
Líbí se vám podcast Opravdové zločiny?

Epizody 142

Smrt Luise dodnes vyvolává otázky, co se stalo na Halloweenském večírku, který byl posledním v jeho životě. Dennis aka BTK si kromě vraždění užíval i dopisování s policií.
před 5 dní 52 min
Juraj Lupták byl slovenský vrah, kterému se přezdívalo taky “vrah z hor”. A zmizení malého Adama z obchodního domu navždy změnilo postupy v USA. A navíc nás zavede ke starým známým…
před 1 týd. 36 min
Vražda Erica Wona zůstává dodnes jednou z nejzájadnějších ve Washingtonu D.C. Dozvíte se, jak velkou hraje náhoda v životě rodiny Petitových.
před 2 týd. 39 min
Jak nebezpečná může být výzva na internetu aneb když vraždí děti. Lisa McVey přežila útok sériového vraha. My přinášíme její příběh! 
před 3 týd. 35 min
Sylviin příběh je varováním pro všechny, co slepě důvěřují svým známým. A uzavíráme sérii případů manželů Warrenových.
před 3 týd. 49 min
Pokračování případů démonologů, které zná celý svět a jejich zkušenosti inspirovaly filmové tvůrce! Film byl natočen i o Patrickovi, ten rozšířil řady britských sériových vrahů.
před 1 měs. 42 min
Nejznámější démonologové světa a jejich případy! Jak moc jsou si podobné s filmem a co o nich určitě nevíte? Charles doplňuje dnešní díl díky své zálibě v lidských očích. V mrtvých lidských očích.
před 1 měs. 47 min
Jean Claude by mohl získat cenu za Lháře roku! Jaime Osuna je ukázkový případ toho, že lidé se jen tak nenapraví. Tara zase toho, že někdy stačí být ve špatnou dobu na špatném místě.
před 1 měs. 45 min
Joel je důkazem toho, že v určitém věku je třeba děti poslat z domu. A Marcel dokázal, že zneužít systém ke svému prospěchu lze kdykoliv, když víte, jak na to.
před 1 měs. 43 min
Kenneth Bianchi a Angelo Buono terorizovali své okolí a vztah dvou bratranců povýšili na novou, vražednou úroveň. Kromě svého podnikání neměli nic společného, přesto oba museli zemřít. Kdo a proč zavraždil Krále klobás, Vladimira Marugova a Stuarta Alexan...
před 1 měs. 42 min