Opepřeno — Koronavirus a čínský agent

Opepřeno — Koronavirus a čínský agent

23 min, před 1 rok.

Huaj Wej Wej je Čech jako poleno ve službách čínské ambasády. Co ví o koronaviru a jeho první oběti v ČR? Poslouchejte, ať máte informační náskok a posílíte imunitu!

© Karin Zelená, Vlado Husák

Další epizody podcastu Opepřeno

Víš, co říká světu tvá pomlázka? Víš, jak si upravit pohlaví? A hlavně: víš proč? Poslouchej Opepřeno, pokud jsi dospělý svéprávný osobou, osobo!
před 4 měs. 21 min
Co má společného ženství, očkování, rybí prsty a Marek Eben? Poslechněte si rozhovor s Felenou Houskovou!
před 4 měs. 17 min
Máte problém se šéfem, s manželkou, s pejskem? Nebo jste prostě násilnické hovado? Neduste to v sobě, ale použijte VPN, ventilátor potlačeného násilí. Pomůže i s politickými dilematy. Víc už v rozhovoru moderátorky Karin Zelené s inovátorem Mariánem Kociá...
před 1 rok. 21 min
Co dělá koronavirová krize s drobnými podnikateli? Vracíme se do dizidentských dob, kdy se lámaly charaktery? Kde bere Schillerová účesy? Poslechněte si krutou zpověď obyčejné ženy, které kvůli anonymitě budeme dnes říkat Nahulena Bečanová.
před 1 rok. 19 min
Co jste dnes udělali pro česko-čínské vztahy? Budete se promořovat? Ať chcete nebo ne, vaše osudy jsou v rukách vlády a jejích ministrů. O tom, jak to chodí na ministerstvu vnitra, nám přišel povědět náměstek ministra vnitra Jana Hamáčka Jan Červenáček. P...
před 1 rok. 24 min