Rozhovory, které jinde neuslyšíte! Jeden host, jeden moderátor a originální téma. Recesistický pořad Opepřeno s Karin Zelenou a Vladem Husákem. Poslouchejte nás!

© Karin Zelená, Vlado Husák

Komedie Komedie rozhovory
Líbí se vám podcast Opepřeno?

Epizody 23

Víš, co říká světu tvá pomlázka? Víš, jak si upravit pohlaví? A hlavně: víš proč? Poslouchej Opepřeno, pokud jsi dospělý svéprávný osobou, osobo!
před 5 měs. 21 min
Co má společného ženství, očkování, rybí prsty a Marek Eben? Poslechněte si rozhovor s Felenou Houskovou!
před 6 měs. 17 min
Máte problém se šéfem, s manželkou, s pejskem? Nebo jste prostě násilnické hovado? Neduste to v sobě, ale použijte VPN, ventilátor potlačeného násilí. Pomůže i s politickými dilematy. Víc už v rozhovoru moderátorky Karin Zelené s inovátorem Mariánem Kociá...
před 1 rok. 21 min
Co dělá koronavirová krize s drobnými podnikateli? Vracíme se do dizidentských dob, kdy se lámaly charaktery? Kde bere Schillerová účesy? Poslechněte si krutou zpověď obyčejné ženy, které kvůli anonymitě budeme dnes říkat Nahulena Bečanová.
před 1 rok. 19 min
Co jste dnes udělali pro česko-čínské vztahy? Budete se promořovat? Ať chcete nebo ne, vaše osudy jsou v rukách vlády a jejích ministrů. O tom, jak to chodí na ministerstvu vnitra, nám přišel povědět náměstek ministra vnitra Jana Hamáčka Jan Červenáček. P...
před 1 rok. 24 min
Karin a Vlado přežili koronavirus. A jsou zpět, aby vám poradili, jak se bránit kovidu. Imunizujte se poslechem Opepřena!
před 1 rok. 27 min
Jaké to je být matkou? Jaké nástrahy číhají na dnešní matky? Kdo je vlastně matka? Poslechněte si novou epizodu podcastu Opepřeno plnou skandálních zjištění!
před 1 rok. 20 min
Někdy je rozhovor tak krátký, že skončí dřív, než vůbec začal. Vysoce profesionální tým podcastu Opepřeno se tímto omlouvá za nulový informační přínos tohoto dílu, stejně jako za jakoukoli mravní újmu, poškození sluchu, trvalé následky nebo náhlou smrt. R...
před 1 rok. 3 min
Zpověď báby, co jela tramvají. I tak by se dala pojmenovat dnešní epizoda. Máte rádi tramvajáky? A tramvaje? Ne? Jo? Ať tak nebo tak, poslouchejte a dejte si dvou pravidelnou dávku emocí!
před 1 rok. 15 min
Kamil Svěcený ví, co je dobré. Turisté si jeho výmysl nemohou vynachválit. Obyvatelé Prahy 1 a památkáři mají ale jiný názor. Jak z toho ven? Poslouchejte nás a dozvíte se víc!
před 1 rok. 18 min