NERUŠit! ŽIJu! Centrum Změn

NERUŠit! ŽIJu! Centrum Změn

Změním Vám život na lusknutí prstu!

© Zdeňka Čermáková, centrumzmen.cz

Společnost a kultura Filozofie
Líbí se vám podcast NERUŠit! ŽIJu! Centrum Změn?

Epizody 14

Sledujte >>> HOTLINE Centra Změn >>> video The post Co dělat se strachem z koronaviru? appeared first on centrumzmen.cz.
před 1 rok. 9 min
Když nás kritizují naši nejbližší, bolí nás to. Poslechněte si záznam koučinku. The post Dcera mě kritizuje appeared first on centrumzmen.cz.
před 2 rok. 21 min
Jeden hot a druhý čehý. Co s tím? Poslechněte si záznam koučinku. The post Jak si mám užívat s člověkem, který si chce užívat jinak? appeared first on centrumzmen.cz.
před 2 rok. 35 min
Live rozhovor s vaším koučem. Poslechněte si podcast The post Také se váš šéf chová občas jako [email protected]#…? appeared first on centrumzmen.cz.
před 2 rok. 25 min
Jsme jediní tvorové na planetě, kteří jdou sami proti sobě. The post Tajemství trápení appeared first on centrumzmen.cz.
před 2 rok. 9 min
Platí každý den a pro každého. Nevěříte??? The post Nic nemusím appeared first on centrumzmen.cz.
před 3 rok. 8 min
Podívejte se jak snadno a lehce zvládnete cokoli. The post Jak překročit své hranice? appeared first on centrumzmen.cz.
před 3 rok. 3 min
Zase vás to přepadlo? Špatná nálada, smutek, deprese? Zatočte s nimi! The post 3 tipy Jak zatočit se špatnou náladou appeared first on centrumzmen.cz.
před 4 rok. 24 min
90% lidí vůbec netuší že v sobě ukrývá poklad, který dokáže položit svět na lopatky. The post Zjistěte jak vaše genialita položí svět na lopatky appeared first on centrumzmen.cz.
před 4 rok. 18 min
Share0 Share +10 Share0 Napadne Vás někdy, že jste sexy kočka a jindy zase že ne? Hmmm??? Malá, tlustá, hezká, tenká. Sexy kočka, pracháč boháč…Co to má s vámi co dělat? Je fajn si všimnout, že to, co se nám všem čas od času honí hlavou je  to, jací si my...
před 5 let. 3 min