Na střídačce

Na střídačce

Oficiální podcast českého hokejového klubu HC Energie Karlovy Vary, týmu hrajícího Tipsport extraligu ledního hokeje, nejvyšší českou hokejovou soutěž.

© HC Energie Karlovy Vary

Sporty Hokej
Líbí se vám podcast Na střídačce?

Epizody 7

Po dlouhé koronavirové pauze je zpět hokejový podcast Na Střídačce! Tentokrát byl hostem brankář Filip Novotný, kterého jsme se ptali na to, jak s hokejem vůbec začal, jaké bylo angažmá v KHL, nebo také na dotazy, které jste mu na sociálních sítích poklád...
před 3 měs. 33 min
Pozvání do šestého dílu podcastu Na střídačce přijal Václav Eismann, hlavní trenér karlovarských juniorů a české hokejové reprezentace do 17 let.
před 6 měs. 21 min
V paté epizodě podcastu Na Střídačce jsme vyzpovídali útočníka Tomáše Rachůnka, se kterým jsme diskutovali o play-off, podpoře fanoušků a také o projektu Legenda legendám.
před 7 měs. 16 min
Do úvodní epizody letošního roku přijal pozvání útočník Jakub Flek, se kterým jsme probrali aktuální situaci v Tipsport extralize, reprezentční pozvánky, nebo vzpomínky na mládežnickou kariéru.
před 8 měs. 24 min
Třetí díl hokejového podcastu Na střídačce, tentokrát s útočníkem karlovarské juniorky Vítem Jiskrou.
před 9 měs. 14 min
V druhé epizodě podcastu Na střídačce jsme vyzpovídali slovenské obránce ve službách karlovarské Energie, Dominika Graňáka.
před 10 měs. 31 min
Úvodní epizoda nového podcastu Na střídačce! Jako první přijal pozvání útočník karlovarské Energie Ondřej Beránek, se kterým jsme probrali výkony a starty mladých hráčů, reprezentaci, ale i jeho nový přírůstek a došlo i vaše dotazy.
před 10 měs. 17 min