Na střídačce

Na střídačce

Oficiální podcast českého hokejového klubu HC Energie Karlovy Vary, týmu hrajícího Tipsport extraligu ledního hokeje, nejvyšší českou hokejovou soutěž.

© HC Energie Karlovy Vary

Sporty Hokej
Líbí se vám podcast Na střídačce?

Epizody 7

Po dlouhé koronavirové pauze je zpět hokejový podcast Na Střídačce! Tentokrát byl hostem brankář Filip Novotný, kterého jsme se ptali na to, jak s hokejem vůbec začal, jaké bylo angažmá v KHL, nebo také na dotazy, které jste mu na sociálních sítích poklád...
před 1 rok. 33 min
Pozvání do šestého dílu podcastu Na střídačce přijal Václav Eismann, hlavní trenér karlovarských juniorů a české hokejové reprezentace do 17 let.
před 1 rok. 21 min
V paté epizodě podcastu Na Střídačce jsme vyzpovídali útočníka Tomáše Rachůnka, se kterým jsme diskutovali o play-off, podpoře fanoušků a také o projektu Legenda legendám.
před 1 rok. 16 min
Do úvodní epizody letošního roku přijal pozvání útočník Jakub Flek, se kterým jsme probrali aktuální situaci v Tipsport extralize, reprezentční pozvánky, nebo vzpomínky na mládežnickou kariéru.
před 1 rok. 24 min
Třetí díl hokejového podcastu Na střídačce, tentokrát s útočníkem karlovarské juniorky Vítem Jiskrou.
před 1 rok. 14 min
V druhé epizodě podcastu Na střídačce jsme vyzpovídali slovenské obránce ve službách karlovarské Energie, Dominika Graňáka.
před 1 rok. 31 min
Úvodní epizoda nového podcastu Na střídačce! Jako první přijal pozvání útočník karlovarské Energie Ondřej Beránek, se kterým jsme probrali výkony a starty mladých hráčů, reprezentaci, ale i jeho nový přírůstek a došlo i vaše dotazy.
před 1 rok. 17 min