Na Jedno Kafe

Na Jedno Kafe

Ahoj, jsem Kristián z Jedno Kafe - Espresso & Brew baru v centru Liberce. Pravidelně u nás v kavárně pořádáme různé akce a chtěli jsme, aby po nich zůstala i jiná památka než vzpomínka. Proto vznikl podcast, díky kterému se můžete spolu s námi zastavit Na Jedno Kafe s významnými osobnostmi z kávového světa.

© Jedno Kafe

Umění Jídlo Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Na Jedno Kafe?

Epizody 9

Vojta stojí spolu se svou rodinou za kavárnou/barem The Roses Beer & Coffee, který je zaměřený na výběrovou kávu z britské pražírny Hasbean a mnoho dalších předních evropských pražíren, ale také na piva z řemeslných pivovarů z celé České republiky. V jeho...
před 2 týd. 1 h 2 min
Už nějaký čas jsme se vám neozvali - pravda. Současná situace příliš nenahrává formátu našeho podcastu, který je přímo spjatý s událostmi, které pořádáme u nás v kavárně. A jak budeme pokračovat?
před 1 měs. 3 min
Tentokrát jsme zůstali na severu a povídali si o začátcích kavárny Sweet City a pražírny Nordbeans za kterými kluci stojí! Martin a Karel jsou bráchové, které nespojuje jen láska ke kávě, ale také přírodě a velké rodině, kterou považují za základ skvělé f...
před 7 měs. 59 min
Ahoj, já jsem Kristián - zakladatel a majitel kavárny Jedno Kafe a tentokrát mě netradičně uslyšíte z druhé strany mikrofonu. S Maruškou, která má na starosti chod celé kavárny, jsme si povídali o mých kávových začátcích, kavárně, roli porotce a také o mé...
před 8 měs. 1 h 2 min
aneb jak se psala Cesta na Dakar. Kniha o slečně, která se bez velkých zkušeností rozhodla zdolat nejtěžší závod světa a také o tom, jaký byl ten letošní - legendární Dakar Rally. Spojení kávy a motorek? To jsou Café Racer!
před 9 měs. 1 h 6 min
Čtyřnásobný vítěz národní soutěže Coffee in Good Spirits a vicemistrem světa ve stejné soutěži. Vánoční Na Jedno Kafe plné alkoholických kávových drinků, informací ze světa kávy a české kávové scéně.
před 11 měs. 1 h 4 min
Aktuálním držitelem titulu mistr České republiky v přípravě kávy, spolumajitelem úspěšné pražské kavárny Onesip a také mistrem České republiky a Evropy v YOYO. Nejen o tom, jaké to bylo soutěžit, ale i o normálních věcech, které potkají každého baristu.
před 11 měs. 57 min
Jak to vypadá, když se spojí dvojnásobná Mistrně České republiky v přípravě kávy, Mistr světa v přípravě kávy a dva jezevčíci?Vznikne zlobivá pražírna! The naughty dog. Petra & Gwilym mají na kontě nejen úspěchy na kávových soutěžích, ale také se jich ča...
před 1 rok. 1 h 3 min
Vítězka Cup Tasters Championship 2017 & 2018, barista, pražič a také kávový nadšenec, to vše a mnohem víc stojí za Eliškou Jandovou z Pražské pražírny Dos Mundos.
před 1 rok. 56 min