Mozaika Podcast

Mozaika Podcast

Podcast z Křestanského společenství Mozaika | Mozaika Christian fellowship Podcast | www.mozaika.hk

© Mozaika.HK

Víra a duchovno Křesťanství
Líbí se vám podcast Mozaika Podcast?

Epizody 138

Nezáleží na tom, v čem se přesně chcete změnit, drobné návyky vám s tím pomůžou. Malý dobrozvyk přinese časem velkou změnu.
před 2 dny
Chcete změnu, přitom chápete, že k ní nevedou žádné zkratky? Víte ale, že odhodlání (kombinace rozhodnutí a vytrvalosti) je důležitější než vrozený talent či inteligence? Detaily dodává mozaikový host Lubomír Ondráček z Křesťanského společenství Praha.
před 1 týd.
Vyměnit staré já za nové? To není scifi, ani pohádka! Jde to. Nejdřív ale musíte do naha.
před 2 týd.
Říká se, že rok 2020 obrátil svět vzhůru nohama. Jaký byl tento rok pro vás? V pohodě? Nebo bláznivý? Těžký? Plný zklamání? Boží vánoční příběh a jeho hlavní hrdina může minimálně náš osobní svět vrátit zpátky na nohy.
před 4 týd.
Bůh jedná na základě srdce, ne podle lidské vypočítavosti. Kde právě teď potřebuješ slyšet Boží srdce ve svém životě? Chenza Šeda z brněnské církve CityHouse uzavírá advent 2020 v Mozaice.
před 1 měs.
Prase, sklo nebo ovoce. To jsou častá slova, která lidé hledají ve snáři. Adventní příběh nabízí mnohem lepší cestu, jak porozumět řeči snů nebo se spojit s nadpřirozeným světem.
před 1 měs.
Zapšklý dědek na obláčku? Takový Bůh určitě není. V povaze má povzbuzování. Proto posílá i nás, abychom se navzájem povzbuzovali a byli jeden druhému oporou.
před 1 měs.
V naší mysli probíhá bitva, třeba jak se vypořádat s nenávistí vůči někomu, kdo nám ublížil. Jak vypadá bitevní pole a jak vyhrát nejen bitvu, ale celou válku, popisuje Jiří Matouš z Mozaiky.
před 1 měs.
Existují situace a jevy, které nelze racionálním způsobem vysvětlit? Nadpřirozeno má různé podoby. Jednu, která je nadosah ruky, popisuje mozaikový host Michal Vaněk ze Slova života v Brně.
před 2 měs.
Co bude, až umřeš? A proč to řešit právě teď? Kardiolog Maurice Rawlings ve své knize o klinické smrti píše: Život po smrti existuje. A pokud nevím, kam se dostanu, není bezpečné umřít.
před 2 měs.