Mozaika Podcast

Mozaika Podcast

Podcast z Křestanského společenství Mozaika | Mozaika Christian fellowship Podcast | www.mozaika.hk

© Mozaika.HK

Víra a duchovno Křesťanství
Líbí se vám podcast Mozaika Podcast?

Epizody 164

Šifra mistra Leonarda? Ženatý Ježíš? Když dekódujeme události kolem poslední večeře, jasně se vynořuje obraz ženicha, nevěsty a jedinečné svatební hostiny.
před 3 dny
Ve světě je mnohem větší hlad po lásce a uznání než po chlebu. Tolik pro nás znamená, když nás někdo opravdu vidí, všímá si nás, vnímá nás.
před 1 týd.
V našem prvním letním hostovi se snoubí srdce pastora i včelaře. Ne náhodou sáhl po příběhu, v němž vystupuje žena se včelím jménem.
před 2 týd.
Vybuchující auta, hořící domy, padající hvězdy nebo číslo 666 - to si lidé vybaví, když se řekne apokalypsa. Co se ale za tímhle slovem skrývá ve skutečnosti?
před 3 týd.
Další z příběhů o tom, co stojí za to v životě opakovat a čemu se naopak vyhnout. Tentokrát se s námi v Mozaice sdílel Petr Šimmer z Církve bratrské v Litvínově.
před 1 měs.
Co bych udělal jinak? Mnohem víc bych žil hlavou a srdcem v nebi a rukama a nohama tady na zemi. Co bych udělal stejně? Pořád bych věřil, že srdce, kterého se dotknul Ježíš, je dobré. Pastor Mozaiky Jakub Limr píše dopis svému mladšímu já.
před 1 měs.
Cestujeme zpátky časem do roku 1996. Co opakovat? Do čeho už nejít? Co vzkazuje svému mladšímu já Saša Štěpánovský, pastor Křesťanského společenství v Kutné Hoře?
před 1 měs.
Ducha neuhašujte! Podle Bible máme vliv na to, jestli je oheň Ducha mezi námi (a taky v nás) větší, nebo menší. Plameny Ducha můžeš rozdmýchat, nebo je můžeš dusit.
před 2 měs.
Jaké jsou rysy člověka nebo církve naplněné svatým Duchem? O tom, jak si i v 21. století zachovat to, co se kdysi o Letnicích stalo, mluví biskup Apoštolské církve Martin Moldan.
před 2 měs.
Je vaše srdce ohnivzdorné, nebo hořlavé? Misionářka Ivana Š. přináší Ježíšovy instrukce, jak očekávat na svatého Ducha a jak s ním spolupracovat, abychom se rozhořeli.
před 2 měs.