Mozaika Podcast

Mozaika Podcast

Podcast z Křestanského společenství Mozaika | Mozaika Christian fellowship Podcast | www.mozaika.hk

© Mozaika.HK

Víra a duchovno Křesťanství
Líbí se vám podcast Mozaika Podcast?

Epizody 179

Ve vztahu k satanu se člověk může dopustit dvou závažných chyb: mít o něj přílišný a nezdravý zájem, nebo ho podceňovat. Sam Havlíček z Mozaiky mluví o tom, jak nebýt pasivní a obstát v bitvě proti Nepříteli.
před 1 týd.
Vaše myšlení, vaše názory, vaše hodnoty i vaši morálku bude vždycky něco formovat. Vy si vybíráte, kdo to bude a co se z vás stane.
před 2 týd.
Sabotuje vaše dobrá rozhodnutí a předsevzetí. Ubližuje vám i vašim vztahům. Nedá se uklidnit, ani ho nemůžete vyhnat. Díky Bohu ale máte v bitvě proti němu mocného spojence.
před 3 týd.
Teď mám na výběr. To je klíčová myšlenka ke zvládání emocí a vede k dobrým rozhodnutím momentálním pocitům navzdory.
před 4 týd.
Na příštích 6 měsíců zrušte veškeré svoje plány. Co by to pro vás znamenalo? A kde se v tom všem dá vidět Bůh? Mozaikový host Martin Hasík to prožil, když se dozvěděl svoji onkologickou diagnózu.
před 1 měs.
Horká hlava a studené srdce nikdy nic nevyřeší. Jak se tedy naštvat správně?
před 1 měs.
Okolnosti máte málokdy pod kontrolou, ale máte pod kontrolou, jak okolnosti zarámujete, jak se na okolnosti díváte. Zašilhejte na ně přes Ježíše!
před 1 měs.
Pocity fungují jako přehazovačka na kole, která vám život ulehčí, nebo zkomplikuje. Jak emoce vyladit, vytrénovat a uzdravit?
před 1 měs.
Čím víc poznáváme Boha, tím větší je naše láska. Jak k Bohu, tak k lidem. Emeritní senior a duchovní otec Křesťanských společenství Dan Drápal byl speciálním hostem mozaikových kulatin.
před 2 měs.
Překvapila by vás informace, že Bůh zpívá a že zpívá gospel? Zaposlouchejte se do Božího songu o třech slokách.
před 2 měs.