Mozaika Podcast

Mozaika Podcast

Podcast z Křestanského společenství Mozaika | Mozaika Christian fellowship Podcast | www.mozaika.hk

© Mozaika.HK

Víra a duchovno Křesťanství
Líbí se vám podcast Mozaika Podcast?

Epizody 151

Otazníky, překážky, pochybnosti ohledně duchovního života máme všichni. Ale čím víc poznáváme, kdo je Ježíš, tím jsou menší. Vždyť nejde tolik o "co", ale "kdo".
před 4 dny
Chceš se cítit líp, nebo chceš být uzdravený? V čem je rozdíl a proč na tom záleží? První ze stories - dnes o průšvihu sebelítosti a jednom výjimečném setkání s Ježíšem.
před 1 týd.
Velikonoční neděle je nejzásadnější den v historii lidstva. Tohle je den, kdy se zjistilo, že Ježíšův hrob je prázdný, protože byl Kristus vzkříšen z mrtvých. Andělské poselství v podání seniora Křesťanských společenství Marka Prosnera.
před 2 týd.
Vidět Boha? A vidět ho dokonce ve 3D? Prozkoumejte, co si Bůh používá, aby nám zviditelnil neviditelné.
před 3 týd.
Jestli chceme zvládnout tohle nové náročné období, potřebujeme nové rutiny, novou perspektivu a nový směr. Pokud chceme Boha nechat dělat nové věci, musíme odhodit ty staré. Jak najít nový způsob života a rozkvést jako růže v nové době radí Verča Horňákov...
před 1 měs.
To, že Bůh nemá Teams a Zoom, znamená to, že se odsunul stranou? Určitě ne! Tady jsou 3 klíče ke spojení s Bohem skrze chválu. Přináší je Jáchym Rykl, mozaikový host z pražského KS Přístav.
před 1 měs.
Pomoc, díky, wow! Tři slova, tři modlitby, které máme po ruce v každém období. Teď se ale extra hodí.
před 1 měs.
Víte, kdo je přítel? Přítel je ten, kdo mne přijme takového, jaký jsem, a nesoudí mě, když vidí mé hranice, mou zranitelnost, mou křehkost, mé postižení. Mozaikový host Karel Řežábek přináší několik zásadních myšlenek o přátelství.
před 1 měs.
Přátelství jako dar z nebe. O vertikálním rozměru vztahů mluví mozaikový host z Křesťanského společenství Plzeň Karel Řežábek.
před 2 měs.
Zaručený tip na nejlepší dárek pro vaše polovičky nebo přátele k svátku všech zamilovaných: Už se na to konečně vykašlete!
před 2 měs.