Mikrovlnky

Mikrovlnky

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

© Český rozhlas

Komedie
Líbí se vám podcast Mikrovlnky?

Epizody 79

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejpikantnější papričky ze zpravodajského guláše. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
před 2 dny 13 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejopraženější mandle ze zpravodajské pánve. A jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
před 1 týd. 12 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejčervenější jahody zpravodajského shakeu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
před 2 týd. 13 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejžlutější papriky ze zpravodajského rynku. A jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
před 3 týd. 11 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmodřejší borůvky zpravodajských plání.
před 4 týd. 10 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější pralinky ze zpravodajských bonboniér. A jako obvykle se zaměřily na nevídané zprávy jak ze světa, tak z regionů a hlavně z Brna.
před 1 měs. 11 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkypřejší maliny ze zpravodajských keřů.
před 1 měs. 11 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejtučnější pinie ze zpravodajských strání. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na nevídané zprávy jak ze světa, tak z regionů a hlavně z Brna.
před 1 měs. 9 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější maliny ze zpravodajského džemu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na nevídané zprávy jak ze světa, tak z regionů a hlavně z Brna.
před 1 měs. 11 min
Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají tu nejlahodnější mátu ze zpravodajského rynku. Jako obvykle se zaměřily na nevídané zprávy jak ze světa, tak z regionů a hlavně Brna.
před 2 měs. 10 min