michalrada.cz podcast

michalrada.cz podcast

...to byste chtěli vědět, co v tomhle podcastu najdete, co? No, to já taky...

© Michal Rada

Zprávy Zprávy z techniky
Líbí se vám podcast michalrada.cz podcast?

Epizody 25

Stejně si popisy nikdo nečte - BlindTech: Apple novinky 2021 z pohledu nevidomých
před 1 měs. 25 min
proč jáááá 
před 4 měs. 2 min
A jak jsem zhodnotil nedávno nové beta operační systémy pro Macy, činím tak i u iPadu. Co je tedy v nejnovější řadě operačního systému nového a má cenu si ho už teď instalovat? A co přináší tento systém zejména nám uživatelům VoiceOver?
před 4 měs. 11 min
Už nějaký ten týden si můžeme instalovat na svoje macy první betaverze nového Mac OS. Má to cenu? Co je nového? Fungují aktuální beta verze? Jsou s tím nějaké problémy, které zajímají i nás nevidomé?
před 4 měs. 16 min
…takhle to vypadá, když omylem necháte u stolu pŕi natáčení podcastu manželku :-) Dnes ze sluchátek Sony WF1000XM4 takže velice geekovské, ale s trochu horší kvalitou. Nicméně i tak je tomu rozumně a dozvíte se leccos nového…
před 4 měs. 7 min
Od rána je to samý valentýn, tak já jsem se rozhodl, že můj dnešní podcast bude na trochu vážnější téma. Ale o to důležitější.
před 9 měs. 14 min
Na novou sociální síť se podíváme podruhé s odstupem několika týdnů a mnoho a mnoho zkušeností.
před 9 měs. 16 min
Název je bohužel všeříkající.
před 10 měs. 16 min
Na přání zkouším nový formát. Podrobný pohled a audionávod s odečítačem pro nevidomé. A začneme aplikací na editaci zvuku.
před 1 rok. 43 min
Ve čtvrtém díle naší minisérie o macu a windows a jejich soužití se konečně dostaneme k těm widlím. Takže, jak fungují Windows na macbooku? Jaký je rozdíl mezi Windows jako OS a virtuální respektive paralelní systém? A jak se s tím pracuje nám nevidomým?
před 1 rok. 33 min