Mělnické forbíny

Mělnické forbíny

Mělnické forbíny jsou podcastem, ve kterém se formou rozhovorů dozvíte mnoho zajímavostí o členech Divadelního spolku Nové divadlo Mělník a jejich divadelních přátelích.

© Dětské rádio Mělník

Volný čas Koníčky
Líbí se vám podcast Mělnické forbíny?

Epizody 7

Mělnické forbíny v tomto díle přivítali jednoho z mladších členů souboru, Pavla Syrového. Pavel je členem souboru už od svého dětství. Dnes už je dospělý a kromě divadla věnuje také hudbě. To vše a mnohem více vás v tomto podcastu čeká.
před 1 rok. 25 min
Dnešní host hraje v aktuálně posledním kuse Nového divadla Mělník roli policisty Brophyho a na mělnickém Vinobraní ho můžete vídat mimo jiné v roli kata. Rád cestuje a jeho profesí je chemie. Jmenuje se Jaroslav Brynda.
před 1 rok. 20 min
Další díl Mělnických forbín věnujeme Janě Žižkové Grossové. Tuto členku souboru kromě hraní v divadelním souboru můžete vidět možná častěji jako zpěvačku a moderátorku na akcích v Mělníku imimo něj. Spolu s Janou zavzpomínáme také na další významná jména...
před 1 rok. 25 min
Čtvrtý díl podcastu o členech divadelního souboru Nové divadlo Mělník je s Jiřím Rejmanem. V Jirkovi se nezapře sporťák a i proto se většina rozhovoru točí také kolem sportu.
před 1 rok. 40 min
Třetí díl podcastu o mělnických divadelnících přináší zajímavé povídání s nejstarším aktivním členem souboru Ivanem Neubauerem. Od loutkoherectví přes elévství v mělnickém souboru až po výchovu divadelnické mládeže. To vše ještě více informací uslyšíte v...
před 1 rok. 35 min
Druhý díl podcastu o mělnických divadelnících vám představí předsedkyni spolku - Miladu Hluštíkovou. Její divadelní začátky a všechno, co směřovalo její divadelní dráhu z jejího rodiště až k mělnickým ochotníkům.
před 1 rok. 24 min
V prvním dílu vás autor - Martin Beníšek - seznámí s vlastním podcastem. Zároveň představí sám sebe, svoje divadelní začátky a všechno, co ho k založení tohoto podcastu vedlo.
před 1 rok. 23 min