Od pondělí do soboty zveme do ranního vysílání zajímavé hosty.

© Český rozhlas

Zprávy
Líbí se vám podcast Máme hosty?

Epizody 131

Taky jste měli sourozence? Většinou dá práci, aby se doma děti různého věku dokázaly dohodnout. Dvojnásob důležité to je ve chvíli, kdy spolu chtějí vyrazit třeba na vodu.
před 23 hod. 8 min
Dlouhou historií Východočeského muzea v Pardubicích prošla celá řada exponátů. A protože by doslova mohly vyprávět, dali jim muzejníci prostor na speciální výstavě. Otevřená je až do září 2021.
před 1 den 9 min
Tyhle dámy neztrácejí optimismus v žádné situaci. Taky v letošním složitém roce chystají známou celorepublikovou soutěž.
před 2 dny 6 min
Síla ji provází celý život. V atletice dělala silové disciplíny, pak přišel silový trojboj a teď ji uchvátil strongman sport. Druhou takovou ženu abyste pohledali.
před 3 dny 8 min
Našli byste ho v bývalé textilní továrně Vonwiller. Muzeum starých strojů a technologií se postupně rozrůstá. Jednou za čas uspořádá den otevřených dveří. Ten nejbližší bude v sobotu 19. září.
před 1 týd. 7 min
Seniory musíme chránit. Zároveň je ale nemůžeme odříznout od tohoto světa. Měli bychom je pobavit i v těžké době. To si myslí mladí lidé, kteří chystají aktivity pro starší generaci.
před 1 týd. 8 min
David Hynek chtěl být záchranářem už jako malý kluk. Později se začal věnovat kynologii. Obě svá dětská zaměření dokázal proměnit v opravdovou profesi.
před 1 týd. 9 min
Pro Přelouč to je kulturní událost roku. Letos ale mají organizátoři akce pro hvězdy dabingu pořádně zamotané hlavy. Nikdo nedokáže odhadnout, co se ještě do soboty 19. září stane.
před 1 týd. 7 min
Odkojilo ho rádio, natáčí pro televizi, ale spisovatelem se stává až teď. Prvotina pardubického rodáka představuje sondu do života cestovatele a hlavně novináře. Jsou v ní taky zajímavá setkání, dost věcí z historie a taky to, co autora ovlivňovalo.
před 2 týd. 8 min
V bývalých Masarykových kasárnách se zase po roce můžete dobře pobavit. Navíc se seznámíte s prací hasičů, integrovaného záchranného systému anebo  bezpečnostních složek. Pardubické Retroměstečko bude v sobotu a v neděli 12. a 13. září.
před 2 týd. 8 min