MADRFAKR

MADRFAKR

Makal Drda: Filosofické a Kulturní Rozmluvy Podcast o muzice, filmech a dalších věcech, co nás baví a zajímají. Bez servítek.

© Pavel Makal

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast MADRFAKR?

Epizody 10

Lidé přicházejí a odcházejí, podcasty se rodí a umírají. Mysleli jste si, že MADRFAKR chcípnul? Leda houby. Jsme tu s desátým dílem, kde řešíme Joy Division, Karlovu lásku k Václavu Havlovi a hlavně naše plány do budoucna. 
před 6 měs. 44 min
Dlouho jsme se neslyšeli! Tentokrát si povídáme hlavně o nákupní horečce, Kraftwerk a Einstürzende Neubauten!
před 8 měs. 55 min
V tomto díle odhalujeme bizarní fungování České Pošty, konečně rozebíráme Tame Impalu a mimo jiné taky film Good Boys.
před 9 měs. 57 min
Nová epizoda se nese hlavně na vlně stěžování si na nekvalitní služby streamovacích platforem. Naserte se s námi na chybějící titulky na iTunes!
před 10 měs. 47 min
Netradičně ve středu vychází šestý MADRFAKR. Tentokrát se především chlubíme novými hračkami a děláme humory o koronaviru. 
před 10 měs. 39 min
Tentokrát se bavíme o nových albech Nine Inch Nails, vzpomínáme na Billa Rieflina a nadáváme na posledního Ramba a Terminátora. 
před 10 měs. 45 min
Tentokrát po Skypu, takže omluvte případnou sníženou kvalitu zvuku. Kvalita obsahu to ovšem vynahrazuje, kromě velkého množství kulturních tipů se totiž dočkáte i originální historky, v níž figuruje Dolph Lundgren. Příjemný poslech!
před 11 měs. 45 min
I v době všeobecné nejistoty se můžete spolehnout na to, že vyjde nový MADRFAKR. Aspoň tentokrát. V aktuálním vydání probíráme skupinu Coil, dokument V síti a oscarový snímek Parazit. 
před 11 měs. 58 min
Ve druhé epizodě nadáváme na bizarní jména současných umělců, povídáme si o Pink Floyd a televizních show o vaření. 
před 11 měs. 49 min
Představujeme náš nový podcastový projekt!  V pilotní epizodě se dozvíte, co jsme zač, popovídáme si o fenoménu Billie Eilish, varujeme vás před filmovým Ježkem Sonicem a vysmějeme se coronaviru. 
před 11 měs. 48 min