MADRFAKR

MADRFAKR

Makal Drda: Filosofické a Kulturní Rozmluvy Podcast o muzice, filmech a dalších věcech, co nás baví a zajímají. Bez servítek.

© Pavel Makal

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast MADRFAKR?

Epizody 13

Vůbec poprvé jsme v našem podcastu přivítali hosta. Naše pozvání přijal Honza Bors, kterého řada z vás může znát díky GamePage nebo působení třeba na serveru Hrej. Kromě toho je ovšem Honza také letitým televizním profesionálem, který má na svém kontě tak...
před 7 měs. 57 min
V tomto díle šokujícím způsobem rozkrýváme motivace popíračů Covid-19, svítíme si na poslance Volného a jemu podobné výtečníky a doporučujeme skvělý dokument a knižní sérii. 
před 8 měs. 57 min
Tenhle díl je o ničem. Nemáme žádné konkrétní téma, nosnou myšlenku, nic. Jen jsme si řekli, že se po víc než půl roce sejdeme a popovídáme si o tom, co je nového, jak snášíme epidemii a co nás nejvíc štve. A taky že aspoň zjistíme, jestli o tenhle podcas...
před 8 měs. 1 h 13 min
Lidé přicházejí a odcházejí, podcasty se rodí a umírají. Mysleli jste si, že MADRFAKR chcípnul? Leda houby. Jsme tu s desátým dílem, kde řešíme Joy Division, Karlovu lásku k Václavu Havlovi a hlavně naše plány do budoucna. 
před 1 rok. 44 min
Dlouho jsme se neslyšeli! Tentokrát si povídáme hlavně o nákupní horečce, Kraftwerk a Einstürzende Neubauten!
před 1 rok. 55 min
V tomto díle odhalujeme bizarní fungování České Pošty, konečně rozebíráme Tame Impalu a mimo jiné taky film Good Boys.
před 1 rok. 57 min
Nová epizoda se nese hlavně na vlně stěžování si na nekvalitní služby streamovacích platforem. Naserte se s námi na chybějící titulky na iTunes!
před 1 rok. 47 min
Netradičně ve středu vychází šestý MADRFAKR. Tentokrát se především chlubíme novými hračkami a děláme humory o koronaviru. 
před 1 rok. 39 min
Tentokrát se bavíme o nových albech Nine Inch Nails, vzpomínáme na Billa Rieflina a nadáváme na posledního Ramba a Terminátora. 
před 1 rok. 45 min
Tentokrát po Skypu, takže omluvte případnou sníženou kvalitu zvuku. Kvalita obsahu to ovšem vynahrazuje, kromě velkého množství kulturních tipů se totiž dočkáte i originální historky, v níž figuruje Dolph Lundgren. Příjemný poslech!
před 1 rok. 45 min