LOVE IS ON THE AIR

LOVE IS ON THE AIR

Láska, sex a trápení. Doktorka Nikita a Docent Zach dále nemohli přihlížet české společnosti, která se pere se vztahy. Přátelskými i partnerskými. Už bude dobře... Jsme tu a řešíme ty nejpalčivější témata.

© REFRESHER CZ

Komedie Improvizace
Líbí se vám podcast LOVE IS ON THE AIR?

Epizody 158

Velmi výživné příběhy, až jsme se zapotili. Užij si novou epizodu. Toto jsou reálné příběhy našich milovaných posluchačů.
před 2 dny 36 min
Historie laskání ústy, tipy i typy uslyšíš v naší nové epizodce. LOVE IS ON THE AIR a Doktorka Nikita und Docent Zach. Hezky se bav!
před 4 dny 54 min
Velmi otevřené stories posluchačů jsou tady. Ať už máš v klíně cokoliv, hezky si sedni a poslouchej. Děkujeme ti za to. This is LOVE IS ON THE AIR.
před 1 týd. 49 min
Pauza je minulostí a Doktorka Nikita a Docent Zach se vrací plní sil a s tématem, které nejde neřešit: ženský klín. Jaký je rozdíl mezi vagínou a vulvou? A který zvířecí typ je mezi ženami nejčastější? Užívej čerstvou epizodu comedy podcastu LOVE IS ON TH...
před 1 týd. 1 h 12 min
Poslední epizodka před pauzou. Děkujeme, že nás posloucháš a užij si nejnovější Stories. 
před 1 měs. 39 min
Klíčová aktivita, to je předehra. V nové epizodce od nás dostaneš tipy co dělat, rady co nedělat a jako vždy i kapku Spaßu. Užívej!
před 1 měs. 1 h 1 min
Nenene ty lišiak. Toto se ti nezdá: je tu skutečně nová epizodka. Jako každý čtvrtek plná příběhů našich posluchačů. Užívej!
před 1 měs. 47 min
O tohle téma jste si, lišiaci, hodně psali. Co znamená erotický sen s EX? I o tom je nová vysněná epizoda podcastu LOVE IS ON THE AIR.
před 1 měs. 1 h 0 min
Malé, velké, placaté, špičaté, s třemi bradavkami, ve tvaru hrušky, jakékoliv. Takové jsou vaše prsa se kterými jste se nám svěřily do nové epizodky podcastu LOVE IS ON THE AIR. Díky za to a teď už dávej play!
před 1 měs. 41 min
Minule penis, dnes prsa. Proč se mužské bradavky vnímají jinak než ženské? A kolik váží největší prsa na světě? Jako vždy edukace i legranda v nové epizodě podcastu LOVE IS ON THE AIR.
před 1 měs. 57 min